Archiwum

Szczoteczka elektryczna Easy Clean HX6511/50 | Philips Sonicare ®

 • Kategoria szczoteczka elektryczna
 • Sygnalizator czasu mycia tak
 • Rodzaje obrotów soniczne
 • Rodzaj zasilania akumulatorowe
 • Maksymalna prędkość obrotowa 31000 obr/min
 • Kolor biały, zielony
Kup teraz 190 363 zł

Oszczędzasz aż 173,01rabat 48%

Neonet.pl
PHILIPS Easy Clean lepsze usuwanie płytki nazębnej najlepsza szczoteczka zapewniająca bielsze zęby Model: HX6511/50

Tryby pracy szczoteczki:

 • Clean - (Czyszczenie) - tryb standardowy zapewniający skrupulatną higienę całej jamy ustnej

Philips Sonicare EasyClean
Najprostrze rozwiązanie dla bielszych zębów

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej aktywnego czyszczenia szczoteczka soniczna Philips Sonicare EasyClean efektywnie, lecz łagodnie masuje dziąsła i czyści jamę ustną, nawet w trudno przystępnych miejscach.

 • usuwa do 2 razy więcej płytki nazębnej (niż zwykła szczoteczka manualna)
 • Pomaga poprawić zdrowie dziąseł
 • Efekt wybielenia zębów o 2 odcienie w dwa tygodnie 1 tryb pracy (Czyszczenie)
 • Do 2 tygodni pracy na akumulatorze

Funkcje:

 • Zegar Quadpacer
 • Zegar Smartimer
 • Łatwy Start

Szczoteczki Sonicare są bezpieczne do stosowania również u osób z implantami, mostami, koronami i u osób noszących aparaty ortodontyczne.

Jak działa technika soniczna?

technika Philips Sonicare to połączenie wysokiej częstotliwości drgań i szerokiego zakresu ruchu włosia szczoteczki, które energiczną Akcję Płynu Dynamic Fluid Action - DFA). Czyszcząca siła 62 000 ruchów szczoteczki na minutę nadaje dużą szybkość mieszaninie płynu, a znaczny zakres ruchu włosia sprawia, iż wtłaczana jest ona głęboko w przestrzenie międzyzębowe i wzdłuż linii dziąseł gwarantując rewelacyjne oczyszczanie nawet do 4 mm poza zasięgiem włosia. Mieszanina płynu i pasty do zębów powstała aktywnej Akcji Płynu (DFA) rozbija i wypłukuje resztki osadów z przestrzeni międzyzębowych. 15 milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie, ponad 140 publikacji i abstraktów z badań klinicznych i laboratoryjnych przeprowadzonych przez ponad 40 uniwersytetów i instytucji badawczych na całym świecie – te wyniki nie mogą kłamać. Ta technika naprawdę działa.

Spróbuj sam i zakochaj się od pierwszego wykorzystania!

Potwierdzone klinicznie bezpieczeństwo i delikatność nawet dla wrażliwych zębów i dziąseł.

Wszystkie szczoteczki Sonicare działają w oparciu o technologię soniczną i posiadają zaimplementowane podstawowe funkcje, takie jak:

 • wbudowany zegar Quadpacer oznajmia konieczność przejścia do czyszczenia kolejnej części jamy ustnej, dzięki czemu cykl czyszczenia obejmuje całą jamę ustną.
 • zaimplementowany zegar Smartimer odmierza czas trwania wybranego trybu pracy i automatycznie wyłącza szczoteczkę po jego upływie
 • Funkcja łatwy Start pozwala oswoić się z działaniem szczoteczki przez stopniowe zwiększanie aktywności pracy podczas pierwszych pełnych 14 szczotkowań
 • Tryby pracy zezwalające przypasować czyszczenie do jednostkowych potrzeb użytkownika (jednocześnie liczba trybów jak i ich typ różnią się w zależności od modelu szczoteczki)
 • Litowo-jonowy akumulator ładowany indukcyjnie, który w zależności od modelu szczoteczki, pozwala (w przybliżeniu) na 2 albo 3 tygodnie szczotkowania zębów bez konieczności ponownego ładowania urządzenia.

  Potwierdzone klinicznie bezpieczeństwo i subtelność

  Szczoteczek Philips Sonicare można bezpiecznie używać na aparatach ortodontycznych (główki szczoteczki szybciej się wtedy zużywają), wypełnieniach, koronach i lakierze i przy odsłoniętych szyjkach zębowych.

  Naturalnie bielsze zęby dzięki zastrzeżonej technice sonicznej

  Dowiedziono, że aktywny sposób czyszczenia, jaki zagwarantuje ta szczoteczka oraz bezpośredni kontakt z pokaźniejszą powierzchnią każdego zęba eliminuje codzienne przebarwienia, żeby zęby były naturalnie bielsze.

  Program nietrudnego startu pomaga przyzwyczaić się do korzystania ze szczoteczki Sonicare

  finezyjnie powiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare.

  Dynamiczny sposób czyszczenia Sonicare kieruje płyn między zęby

  unikatowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Sonicare pozwala finezyjnie i efektywnie dotrzeć głęboko pomiędzy zęby i wzdłuż linii dziąseł.

  Zegar okresowy Quadpacer nakłania do dokładnego mycia każdej części jamy ustnej

  Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i informuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki temu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona.

  2-minutowy zegar motywuje do szczotkowania zębów przez zalecany czas

  wbudowany szczoteczkę Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar upraszcza przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.

  eliminuje do 2 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka

  zastrzeżona technika soniczna gwarantuje usuwanie choćby 2 razy więcej płytki nazębnej w sytuacji ręcznej szczoteczki do zębów.

  Wygięta szyjka główki szczoteczki usprawnia dotarcie do tylnych zębów

  Specjalnie wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów i eliminowanie płytki nazębnej z trudno przystępnych miejsc.

  W skład zestawu wchodzą:

  • 1x szczoteczka Philips SONICARE Easy Clean
  • 1x główka 1x Philips SONICARE ProResults kanon
  • 1x ładowarka indukcyjna

  Szczoteczka jest całkowicie wodoodporna.

  2-letnia gwarancja
  towar oryginalny z polskiej dystrybucji Philips

  Podobne oferty - 1 oferta

  Nowe oferty co 30 minut
  Braun Sensi UltraThin PRO 900 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
  Braun Sensi UltraThin PRO 900 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
  Kup teraz 129 216,19 zł

  Oszczędzasz aż 87,19rabat 40 %

  Neonet.pl szczegóły