Archiwum

Szczoteczka magnetyczna ORAL-B iO 7 Biały

  • Kategoria szczoteczka elektryczna
  • Kolor biały
Oferta tymczasowo niedostępna

Szczoteczka elektryczna ORAL-B iO7 biała z technologią magnetyczną bezprecedensowa technologia iO Szczoteczka elektryczna ORAL-B iO7 biała z technologią magnetyczną to nadzwyczajne połączenie skuteczności okrągłej główki, delikatności mikrowibracji i niezwykłych funkcjonalności, które powodują, iż szczoteczka magnetyczna staje się prywatnym asystentem codziennej higieny jamy ustnej.

Szczoteczka magnetyczna ORAL-B iO7 to najlepsza technologia szczotkowania od ORAL-B, która łączy delikatną energię mikrowibrujących włókien i okrągłą główkę, zaprojektowaną we współpracy z dentystami, z pierwszym tego rodzaju napędem magnetycznym.

rewelacyjna czystość Szczoteczka elektryczna ORAL-B iO7 biała z technologią magnetyczną sprawi, że Twoje zęby będą bielsze choćby już po pierwszym użyciu, ponieważ usuwa przebarwienia powierzchniowe.

Szczoteczka eliminuje 100% więcej płytki bakteryjnej oraz zagwarantuje o 100% zdrowsze dziąsła w 30 dni w porównaniu do zwykłej szczoteczki manualnej. Inteligentny sensor siły nacisku zastosowany w szczoteczce powiadamia kolorem czerwonym, białym albo zielonym szczotkowanie z nadmierną, niedostateczną albo odpowiednią siłą.

Interaktywny ekran Czarno-biały wyświetlacz interaktywny OLED sygnalizuje ważne dane i umożliwia dobór 1 z 5 trybów szczotkowania zastosowanych w szczoteczce elektrycznej ORAL-B iO7 białej z technologią magnetyczną.

Ładowarka magnetyczna blokuje szczoteczkę i gwarantuje pełne ładowanie w około 3 godziny. Szczoteczka elektryczna zagwarantuje zaskakująco płynne i ciche szczotkowanie. Najkorzystniejsza jak dotąd formuła czyszczenia już od pierwszego dnia.

Zabierz ją wszędzie Etui podróżne, pojemnik na końcówki wymienne oraz kompaktowe akcesoria sprawiają, że możesz używać szczoteczki elektrycznej ORAL-B iO7 białej z technologią magnetyczną nie tylko w domu, lecz też w podróży, w dowolne miejsce na świecie.

W opakowaniu oprócz szczoteczki znajduje się stacja ładująca, etui podróżne, pojemnik na końcówki, a także instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Szczoteczka soniczna Skaler do usuwania kamienia
Szczoteczka soniczna Skaler do usuwania kamienia
Kup teraz 79,19 129 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 39 %

Allegro.pl szczegóły