Archiwum

Szczoteczka soniczna OCLEAN X10 Niebieski

 • Kategoria szczoteczka elektryczna
Kup teraz 249
RTV EURO AGD

37910 opinii

Oclean X10 Smart Szczoteczka soniczna z barwnym wyświetlaczem w kolorze niebieskim

Oclean X10 to innowacyjna technicznie, a przystępna w obsłudze szczoteczka, wspaniała dla osób, dla których ważne jest posiadanie przepięknych, czystych, białych zębów oraz wykorzystywanie korzystnie zaprojektowanych produktów.

To innowacyjna technicznie szczoteczka soniczna posiadająca 5 trybów pracy i 5-stopniowa regulacja intensywności szczotkowania, co pozwoli starannie scalić tryb i moc czyszczenia do Twoich aktualnych potrzeb. spory, kolorowy wyświetlacz to mobilne centrum dowodzenia. Służy nie tylko do zmiany ustawień szczoteczki, jak tryb pracy czy intensywność mycia, ale też do wyświetlania ważnych informacji zwrotnych dotyczących szczotkowania zębów. Dzięki zaimplementowanemu żyroskopowi, a także zastosowaniu algorytmów sztucznej inteligencji na ekranie szczoteczki dostajesz informację o tym jak poprawnie wyszczotkowałeś zęby, które obszary zostały pominięte oraz jak długo należy ponadto szczotkować solidne strefy jamy ustnej, żeby zabieg był jak najskuteczniejszy. I to wszystko bez udziału aplikacji przenośnej.

Główne mocne strony szczoteczki sonicznej Oclean X10
 • duży, barwny wyświetlacz na którym wyświetlane są ustawienia szczoteczki, a także informacje zwrotne na temat szczotkowania zębów. Nie musisz już używać aplikacji przenośnej. Wszystkie ustawienia i funkcje zmienisz na panelu szczoteczki
 • Raport z jakości mycia zębów - po zakończeniu czyszczenia na wyświetlaczu zobaczysz ocenę jakości zabiegu w postaci barwnych emoji (buźki) i złotych gwiazdek. Na tej podstawie dowiesz się, czy korzystnie wyszczotkowałeś zęby.
 • Dodatkowy plan szczotkowania - jeśli pominąłeś jakiś obszar albo szczotkowałeś go za krótko szczoteczka samoczynnie wygeneruje dodatkowy plan mycia, wskazując jak dług należy go w dodatku szczotkować.
 • Łatwa obsługa 3 fizycznymi przyciskami. Fizyczne przyciski upraszczają personalizację ustawień, choćby gdy masz mokre ręce
 • 5 programów pracy, które możesz dowolnie personalizować, wybierając spośród 5 poziomów intensywności szczotkowania
 • soniczna moc czyszczenia z prędkością nawet do 80 000 ruchów sonicznych na minutę
 • 60 dni pracy na baterii, dzięki wydajnemu akumulatorowi o obszerności 1200 mAh,
 • szybkie ładowanie w zaledwie 3,5 godziny
 • technika WhisperClean zapewniająca zaskakująco cichą pracę – poziom hałasu poniżej 45 dB
 • 2-minutowy timer i detektor siły nacisku
 • funkcjonalny uchwyt i antypoślizgowa powłoka

znaczna liczba ustawień dla jeszcze dokładniejszej higieny jamy ustnej

Szczoteczka Oclean X10 została wyekwipowana w 5 trybów pracy oraz 5 stopni intensywności szczotkowania. White – tryb wybielający doskonale stanie na wysokości zadania do usuwania przebarwień z zębów, powstałych od kawy czy herbaty. Z jego pomocą zęby odzyskają swój naturalny kolor.

 • White - tryb wybielający genialnie sprawdzi się do usuwania przebarwień z zębów, powstałych od kawy czy herbaty. Z jego pomocą zęby odzyskają swój naturalny kolor
 • Clean - program do codziennego mycia zębów
 • Sensitive - delikatny tryb mycia dopasowany do wrażliwych zębów albo dziąseł
 • Massage - specjalny program, który służy do delikatnego czyszczenia zębów i masażu dziąseł
 • Polish - na tym trybie delikatnie wypolerujesz zęby przednie, dzięki czemu staną się one gładsze i bardziej połyskujące

Szczoteczkę w dodatku czujka siły nacisku i 2-minutowy timer odmierzający czas mycia zębów, który ponadto co 30 sekund oznajmia, kiedy należy zmienić czyszczony obszar jamy ustnej.

kolorowy ekran - najważniejsze ustawienia i dane zawarte w jednym miejscu

Szczoteczkę soniczną Oclean X10 zaopatrzono w obszerny, kolorowy wyświetlacz, który zagwarantuje łatwą i instynktowną obsługę, bez łączenia z aplikacją. Na ekranie szczoteczki sprawdzisz wszystkie konieczne informacje: jak długo myjesz zęby, jakiego trybu obecnie używasz, a także dowiesz się, które zęby zostały pominięte podczas szczotkowania.

Dzięki analizie produktywności szczotkowania maksymalnie zadbasz o zdrowie i biel zębów

zastosowany w szczoteczkę 6-cio osiowy żyroskop analizuje aż 8 stref jamy ustnej, a algorytmy nienaturalnej inteligencji generuje na ekranie szczoteczki raport zawiadamiający o wydajności zabiegu po każdym myciu. Takie rozwiązanie jest genialnym narzędziem profilaktycznym, które pomaga wykształcić korzystne nawyki dbania o higienę jamy ustnej.

 • wizualny raport z danymi na temat szczotkowania zębów - o wynikach szczotkowania informują kolorowe emoji i złote gwiazdki. Oprócz tego otrzymujemy szczegółowy raport zobrazowany na wirtualnym modelu jamy ustnej na temat tego, jak długo i na ile precyzyjnie szczotkowaliśmy wybrane partie uzębienia i które miejsca zostały pominięte.
 • automatyczne generowanie uzupełniającego planu mycia zębów - w razie konieczności algorytmy nienaturalnej inteligencji wygenerują dla nas dodatkowy, uzupełniający plan mycia, biorący pod uwagę obszary pominięte i niedokładnie wyczyszczone. Na zakończenie każdej sesji dodatkowej na ekranie wyświetli się na dodatek ocena mycia zębów w formie emoji.

2 fizyczne przyciski sterowania - przystępna obsługa

Szczoteczka Oclean X10 ma 2 fizyczne przyciski: przycisk zasilania i przyciski nawigacji góra-dół. Przy ich pomocy w łatwy sposób ustawisz tryb i intensywność szczotkowania. Fizyczne przyciski gwarantują, że szczoteczka od razu zareaguje na twoje komendy, nawet gdy będziesz miał mokre ręce.

choćby do 80 000 ruchów sonicznych na minutę!

Szczoteczka została wyposażona w progresywny, bezszczotkowy silnik magnetyczny typu Maglev 2.0, który zapewnia nieszablonową moc czyszczenia i szybkość do 80 000 ruchów sonicznych na minutę (40 000 drgań sonicznych). Dzięki temu szczoteczka Oclean X10 stanowczo precyzyjnie czyści zęby, usuwając choćby 20 razy więcej płytki nazębnej. Zagwarantuje tym samym trafne uczucie czystości i świeżości.

W pełni wodoodporna

Szczoteczka Oclean X10 jest w pełni wodoodporna, więc możesz jej bezpiecznie używać w wannie albo pod prysznicem i myć wodą.

Wyjątkowo cicha praca i choćby do 60 dni pracy na jednym ładowaniu

Dzięki postępowej technice WhisperClean 2.0. szczoteczka Oclean X10 pracuje istotnie cicho (<45 dB), zamieniając codzienną higienę jamy ustnej w miły, relaksujący rytuał. Niezwykle pojemny akumulator (1200 mAh) zagwarantuje stanowczo długi czas pracy bezprzewodowej - nawet do 60 dni.

szybkie ładowanie i magnetyczny uchwyt ścienny

Szczoteczkę Oclean X10 naładujesz w niecałe 3,5 godziny za pomocą dołączonego do zestawu kabla typu USB-C. Dzięki czemu możesz ją ładować za pomocą dowolnej typowej ładowarki lub urządzenia USB.

Magnetyczny uchwyt ścienny to sprytny sposób na przechowywanie szczoteczki. Dzięki temu możesz mieć ją zawsze pod ręką i ponadto zaoszczędzisz miejsce w łazience.

Stylowy design i ergonomiczna kompozycja

Jak większość szczoteczek sonicznych Oclean, również i model Oclean X10 wyróżnia się niepowtarzalnym i ciekawym designem. antypoślizgowa powłoka szczoteczki jest niepodatna na zabrudzenia. Stosownie wyprofilowany uchwyt gwarantuje komfortowe mycie zębów. Szczoteczka jest także wodoodporna, ma certyfikat wodoszczelności IPX7, co pozwala użytkować ją choćby pod prysznicem.

nowoczesne końcówki z postępowym włóknem DuPont

Profilowane włókna końcówki Oclean nadzwyczajnie dopasowują się do naturalnych nierówności uzębienia. sprawnie oczyszczają zęby z osadów i płytki nazębnej. Wysokiej jakości włókna DuPont Tynex cechują się wysoką gęstością i są zaokrąglone na końcach, co pozwala produktywniej czyścić zęby. Na tylnej główce szczoteczki znajduje się specjalna gumowana warstwa do czyszczenia języka.

zestaw Szczoteczki Sonicznej Oclean X10 zawiera
 • 1 szczoteczka Oclean X10 w odcieniu niebieskim
 • 1 końcówka wymienna Oclean
 • 1 magnetyczny uchwyt ścienny
 • 1 kabel USB-C do ładowania szczoteczki
 • instrukcja obsługi

Szczoteczka objęta jest 24 miesięczną gwarancją Polskiego Dystrybutora.

informacje technologicznE

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Szczoteczka soniczna Skaler do usuwania kamienia
Szczoteczka soniczna Skaler do usuwania kamienia
Kup teraz 79,19 129 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 39 %

Allegro.pl szczegóły