Archiwum

GWS 18V-15 SC 12,5 cm 9800 RPM 1,3 kg

  • Kategoria elektronarzędzie
  • Rodzaj produktu szlifierka kątowa
Oferta tymczasowo niedostępna

Profesjonalna szlifierka kątowa BoschŚrednica tarczy 125 mm. Niska waga powoduje, że szlifierka znakomicie sprawdza się w pracach profesjonalnych. Pasuje do cięcia stali, kamienia, ceramiki można nią szlifować spawy, a także inne dowolne powierzchnie a po zaimplementowaniu szczotek drucianych używać ponadto do czyszczenia.Szlifierka GWS 18V-15SC wyekwipowana została w bezszczotkowy silnik Biturbo Brushless do pracy pod największym obciążeniem w skomplikowanych warunkach.

Dzięki połączeniu silnika BITURBO i akumulatora PROCORE 18V BOSCH użytkownik uzyskuje o 50% większą prędkość cięcia, a także o 30% dłuższy czas pracy na jednym procesu ładowania akumulatora.Urządzenie dorównuje mocą szlifierką sieciowym (1500W) a jej mobilność bezapelacyjnie ulepsza komfort pracy.System ECP (Electronic Cell Protection) zapewnia ochronę przed przegrzaniem i przeciążeniem silnika oraz akumulatora.

Szlifierka współpracuje z akumulatorami litowo-jonowymi 18V co umożliwia wyjątkowo długi czas eksploatacji bez potrzeby częstego ładowania akumulatorów. Akumulatory nie mają efektu pamięci, a także efektu samorozładowania, a także są wyjątkowo wytrzymałe na niskie temperatury.konkretna pokrywa połączona z materiałem Dura Shield zapewnia skuteczność urządzenia nawet po upadku z 2 metrów.Część chwytowa została pokryta miękkim i przeciwpoślizgowym materiałem SoftGrip co zagwarantuje nam wysoką wygodę obsługi narzędzia.Funkcja Kick Back Control samoczynnie wyłącza szlifierkę w razie zablokowania tarczy co udoskonala stanowczo bezpieczeństwo operatora.Drop Control to funkcja, która wyłączy urządzenie jeśli przypadkowo upadnie na ziemię.

Funkcja ta niezaprzeczalnie poprawie bezpieczeństwo pracownika i chroni obrabiany materiał.Aby jeszcze lepiej chronić użytkownika szlifierka posiada funkcję Restart Protection, która nie zezwala na ponowne automatyczne uruchomienie urządzenia po zaniku napięcia (rozładowania akumulatora).

Po podmianie akumulatora na nowy należy najpierw wyłączyć wyłącznik i ponownie go załączyć.Rękojeść została zaopatrzona w system Vibration Control pochłaniający nawet 70% drgań. Dodatkowo jest możliwość montażu w dwóch położeniach co ułatwi pracę osobą prawo i lewo ręcznym.System Bluetooth Connectivity zezwala na konfigurację ustawień za pomocą aplikacji Toolbox; interfejs użytkownika zapewnia dostęp do informacji o statusie narzędzia, funkcji łagodnego rozruchu i informacjach serwisowych.

Szlifierka kątowa GWX 18V-15SC została zaopatrzona w slot do podłączenia modułu Bluetooth.za pomocą aplikacji można odczytać w szlifierce takie funkcje jak:Numer seryjny urządzeniaNumer katalogowy urządzeniaDatę produkcji urządzeniaCzas pracy urządzeniaStan naładowania akumulatoraAlerty związane ze stanem urządzenia i akumulatoraZarejestrować urządzenia na stronie firmy BOSCHZapisać swoje spersonalizowane ustawieniaPrzywrócić ustawienia fabryczneCo uwydatnia szlifierkę Bosch:Lekka waga, umożliwia długa prace bez konieczności przestojów w pracy.adekwatna ochrona narzędzia - System ECP, Dura ShieldOptymalna ochrona użytkownika funkcje Drop Control, KickBack Control, Restart ProtectionSmukła rękojeść pokryta materiałem SoftGrip6-stopniowa regulacja prędkości obrotowejNowy, wygodny w obsłudze włącznikSlot do podłączenia modułu BluetoothDane technologiczne:prędkość obrotowa bez obciążenia:3400-9800 obr/min (dostosowywana)Średnica tarczy: 125 mmŚrednica otworu twarczy: 22,2 mmŚrednica szczotki drucianej: 75 mmGwint wrzeciona szlifierki: M14Napięcie akumulatora: 18 VCiężar bez akumulatora: 2,3 kgZawartość zestawu:Szlifierka akumulatorowa GWS 18V-15SC 125mm(na wyposażeniu nie ma akumulatorów i ładowarki)Moduł Bluetooth Low Energy GCY 42 ProfessionalKołnierz mocującyOsłonaRękojeść dodatkowa z systemem Vibration ControlSzybkozaciskowa nakrętka mocującaInstrukcjaobsługi w języku polskimL-BOXX 136Dlaczego warto wybrać ten produkt?Urządzenie posiada bezszczotkowy silnik Brushless Motor co powoduje, iż urządzenie jest szczególnie konkretne i wytrzymałe.

Kompaktowa, funkcjonalna konstrukcja świetna do ciężkich prac. Dzięki Flexible Power System narzędzie działa z akumulatorami i ładowarkami Bosch Professional w tej samej klasie napięcia. Kupując w naszym sklepie masz pewność legalności pochodzenia towaru (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

towar jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani artykułu na stronie producenta uzyskujemy 36 miesięcy gwarancji.BoschTwórcą tej producenta jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

firma Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkowaniu. Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi marki producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,też stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem marki stała się chęć innowacji.

Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka lub nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, głównie dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą kolekcję elektronarzędzi, by uzupełnić ofertę fachowych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,firma Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut