Archiwum

tasmowa R18BS-0 18 V

  • Kategoria elektronarzędzie
Oferta tymczasowo niedostępna

wydajna i kompaktowa Poradzi sobie w niejednej sytuacji niewiele znaczące prace naprawcze w domu często wymagają fachowego sprzętu - w przeciwnym wypadku są nad wyraz pracochłonne i trudne. Często jednak starczy wybrać coś z działu sprzętów do zastosowań domowych.

Szlifierka taśmowa RYOBI R18BS-0 należy do skutecznych sprzętów, które znamionują się wysoką produktywnością pracy. Sprzęt znamionuje się wysoką skutecznością połączoną z niezbyt dużymi gabarytami. Zasilanie Szlifierka taśmowa RYOBI R18BS-0 zasilana jest przez sprawny akumulator o napięciu 18 V.

Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie spełni oczekiwania przy wielu progresywnych użyciach oraz obróbki pokaźnych powierzchni. *Model nie ma akumulatora i ładowarki w pakiecie. Wysoka produktywność Urządzenie posiada taśmę szlifierską, która może osiągnąć prędkość do 250 m/min.

Taśma szlifuje obszar w rozmiarach do 76x457 mm. Szlifierka może zeszlifować do 700 g materiału w ciągu godziny, co czyni ją wysoce sprawnym urządzeniem, pomimo znikomych gabarytów. Maksymalna kontrola Szlifierka taśmowa RYOBI R18BS-0 została wyekwipowana w technologię bezkluczykowej regulacji położenia taśmy, która zagwarantuje maksymalną kontrolę i komfort wykorzystywania.

na dodatek bezkluczykowa dźwignia zaciskowa pozwala na szybką i wygodną podmianę taśmy podczas pracy. Pewny chwyt Urządzenie zostało wyekwipowane w regulowany uchwyt w trzech pozycjach. Takie rozwiązanie zagwarantuje dodatkową kontrolę i elastyczność oraz zezwala na pracę w miejscach trudno dostępnych.

użyteczny uchwyt rodzaju GripZone+ to pewność w ręku użytkownika. Praca bez pyłu Szlifierka taśmowa RYOBI R18BS-0 ma worek na pył, który skuteczne odsysanie pyłu podczas pracy. Takie rozwiązanie to gwarancja czystości i porządku w miejscu pracy.

Dzięki workowi na pył obrabiany materiał jest ponadto szczególnie dobrze widoczny, więc urządzenie zapewnia kontrolę szlifowania i bezpieczeństwo użytkownika. Wysoka jakość wykonania części robocze wyprodukowano z metalu niepodatnego na uszkodzenia mechaniczne.

obudowa wraz z uchwytem pokryte zostały tworzywem nienaturalnym. Rączka dodatkowo ma właściwości przeciwpoślizgowe, żeby jeszcze łatwiej prowadzić sprzęt w czasie pracy. Szlifierka znakomicie sprawdzi się w domowym warsztacie przy dużych pracach rozmaitego typu.

Kompaktowe urządzenie Urządzenie eksponuje się niewielką masą, dzięki której jego obsługa jest istotnie prosta. Waży ono zaledwie 2,7 kg, co jest znaczną zaletą w sytuacji tak innowacyjnego sprzętu, a jego poziom mocy akustycznej to zaledwie 96,5 dB.

dodatkowe wyposażenie Do szlifierki taśmowej RYOBI R18BS-0 zostały dołączone 3 taśmy szlifierskie, worek na pył i adapter do odsysania pyłu. Marka dołączył też instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną....

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
mimośrodowa Bosch GEX 185-LI
mimośrodowa Bosch GEX 185-LI
Kup teraz 392 859 zł

Oszczędzasz aż 467,42rabat 54 %

Allegro.pl szczegóły
BOSCH GWS 9-125 S + DARMOWY TRANSPORT!
BOSCH GWS 9-125 S + DARMOWY TRANSPORT!
Kup teraz 314 449 zł

Oszczędzasz aż 135rabat 30 %

Allegro.pl szczegóły