Archiwum

iPad Apple MQ6W3FD/A Wi-Fi + Cellular 256 GB 10.9" Różowy

  • Kategoria tablet
Oferta tymczasowo niedostępna

iPad Apple MQ6V3FD/A Wi-Fi + Cellular 256 GB 10.9" Żółty Poznaj odmienio­nego iPada iPad Apple MQ6V3FD/A w nowym, barwnym wydaniu jest jeszcze bardziej ergonomiczny, instynktowny i jeszcze fajniejszy.

Ma nowy, sięgający krawędzi wyświetlacz Liquid Retina 10,9 cala i ma całą masę mocnych funkcji do pracy, tworzenia i łączenia się ze światem*. Dodaj do tego fantastyczne, zaprojektowane specjalnie dla iPada akcesoria i rób wszystko, co uwielbiasz, jak tylko Ci się podoba.

Rysuj, maluj i notuj przy pomocy Apple Pencil. Steruj wszystkim z gładzika i korzystaj z treści multimedialnych przy pomocy wszechstronnego dwu­częściowego Magic Keyboard Folio**. Na klawiaturze możesz używać znanych skrótów i klikać na całej powierzchni gładzika.

I oczywiście komfortowo pisać. IPadOS sprawia, że wszystko działa płynnie i intuicyjnie, więc stosowanie iPada jest czystą przyjemnością. Możesz równolegle używać swoich ulubionych apek, edytować i udostępniać i luźno korzystać ze wszystkich plików.

*wyświetlacz ma zaokrąglone rogi. Przy założeniu, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, ekran iPada ma przekątną 10,86 cala. Faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy. **Apple Pencil (1. Generacji), Magic Keyboard Folio, Smart Folio i inne akcesoria są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

Do współpracy Apple Pencil z iPadem (10. Generacji) wymagana jest przejściówka z USB-C na Apple Pencil. Praca z przyspie­szeniem Ogarniaj wszystko na jednym urządzeniu. Notuj, współpracuj z zespołem i płynnie przełączaj się pomiędzy apkami.

Od wykresów kołowych po przepisy kulinarne – cokolwiek robisz, iPad Apple MQ6V3FD/A powiększa Twoją wydajność. Czip A14 Bionic jest tak produktywny,sprawnie radzi sobie z każdym zadaniem. Montuj video 4K, planuj zamorskie wakacje z przyjaciółmi i graj w gry z rozbudowaną grafiką.

Z baterią na cały dzień możesz robić to wszystko bez chwili przerwy*. Dopracuj arkusz kalkulacyjny, dopieść prezentację i zrób piękne notatki. Magic Keyboard Folio pozwala wygodnie pisać na klawiaturze i pracować z dużą precyzją przy pomocy gładzika**.

*efektywność baterii zależy od konfiguracji i sposobu stosowania. Więcej informacji na stronie apple.com/pl/batteries. **Apple Pencil (1. Generacji), Magic Keyboard Folio, Smart Folio i inne akcesoria są sprzedawane oddzielnie w zależności od przystępności.

Do współpracy Apple Pencil z iPadem (10. Generacji) wymagana jest przejściówka z USB-C na Apple Pencil. Twórz do woli Wyrażaj się twórczo, rysuj, maluj i eksperymentuj z nowymi pomysłami na superwszechstronnym urządzeniu do kreatywnej pracy.

Masz duże pole do popisu – zniewalający wyświetlacz Liquid Retina 10,9 cala. Przy pomocy Apple Pencil możesz swobodnie gryzmolić, notować, dodawać adnotacje i robić całą masę innych rzeczy*. Możesz rejestrować i montować dźwięk przy użyciu wbudowanych mikrofonów i rozmieszczonych poziomo głośników stereo wysokiej jakości.

Wszystko, co nagrasz – podcast, chwytliwy beat czy ścieżkę dźwiękową do filmu –...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
APPLE iPad Air 10.9 256GB LTE Srebrny
APPLE iPad Air 10.9 256GB LTE Srebrny
Kup teraz 2514 4999 zł

Oszczędzasz aż 2485rabat 50 %

Zadowolenie.pl

11100 opinii

szczegóły