Archiwum

Apple iPad Air 10.9 10 gen. 256GB 5G

  • Kategoria tablet
Kup teraz 3570 4999 zł

Oszczędzasz aż 1429rabat 29%

OleOle!

29739 opinii

Do ogarniania. Do rysowania. Do zakochania. Nie ma zadania nie do wykonania Praca, zabawa, kreacja, nauka, komunikacja i dużo innych rzeczy. Bo APPLE iPad jest solidny. Przyjazny. Wszechstronny. I zadziwiająco dostępny.

zastosowany w nim czip A14 Bionic poradzi sobie z każdym zadaniem, choćby tak obciążającym, jak montaż filmów w 4K czy gry z rozbudowaną grafiką. Tu zabłysną Twoje pomysły ekran Liquid Retina o przekątnej 10,9 cala zdumiewa bogactwem detali i wyrazistością kolorów.

rewelacyjnie pasuje do oglądania filmów, pracy nad projektami i tworzenia prawdziwych arcydzieł. Technologia True Tone dopasowuje wyświetlany obraz do temperatury odcieni w otoczeniu, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przy każdym świetle.

Kręcisz, montujesz, udostępniasz Funkcja Centrum uwagi samoczynnie dopasowuje obraz, więc zawsze jesteś pośrodku kadru, a rozmowy wideo przebiegają bardziej naturalnie. I pozwala kręcić zabawne filmiki do postowania w popularnych apkach społecznościowych.

Przedni aparat 12 MP z obiektywem ultraszerokokątnym na dłuższym boku urządzenie przynosi kolejny skok jakości obrazu, widoczny na autoportretach i zdjęciach grupowych. Fotografie i nagrania wideo z aparatu tylnego 12 MP z pięcioelementowym obiektywem są olśniewająco wyraźne i barwne.

Wszechstronnego aparatu z tyłu iPada możesz także używać do skanowania dokumentów i eksplorowania zwiększonej rzeczywistości. Bezprzewodowo. Bez ograniczeń. Pobieraj pliki, strumieniuj filmy, pracuj z zespołem i wgrywaj materiały – możesz to wszystko robić praktycznie z każdego miejsca.

Szybka łączność bezprzewodowa jest tym, czego każdy z nas potrzebuje. Dzięki interfejsowi Wi-Fi 6 możesz mieć pewność najszybszego połączenia, gdy tylko złapiesz Wi-Fi. Prędko połączone Mobilność i łączność to drugie imię nowego iPada.

Dzięki technologii 5G – łącz się z siecią z dowolnego miejsca na świecie. Przesyłaj pliki, filmy, lub pracuj – rób, co zechcesz, dzięki ultraszybkim połączeniom. Z klawiatury albo odręcznie APPLE Pencil jest tak naturalny w użyciu, jak pióro albo ołówek,pokaźnie bardziej poręczny.

Gdy chcesz komfortowo wprowadzać tekst – bo, na przykład, piszesz powieść albo musisz popracować nad biznesplanem – podłącz wszechstronną Magic Keyboard Folio. Używaj APPLE Pencil do spisywania ważnych notatek, tworzenia dzieł sztuki, oznaczania zrzutów ekranu i mnóstwa innych rzeczy.

Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Niezachwiana płynność System iPadOS, zaprojektowany dla sporego wyświetlacza Multi-Touch, oferuje potężne możliwości i jest prosty w obsłudze. IPadOS 16 powoduje, iż iPad potrafi jeszcze więcej: przynosi bardziej instynktowną wielozadaniowość, świeże funkcje do wyszukiwania i porządkowania i lepsze narzędzia do notowania.

Dzięki niemu wykorzystasz wszystkie unikatowe możliwości iPada. Apki do wszystkiego, co kochasz iPad zawiera konkretne aplikacje APPLE, takie jak zdjęcia, Mapy, Wiadomości, Mail i Safari. A w App Store, wśród ponad miliona aplikacj...

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Apple iPad Air 10.9 64GB 4G
Apple iPad Air 10.9 64GB 4G
Kup teraz 2649 4499 zł

Oszczędzasz aż 1850rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Apple iPad 10.2 9 gen. Wi-Fi 64GB
Apple iPad 10.2 9 gen. Wi-Fi 64GB
Kup teraz 1749 2799 zł

Oszczędzasz aż 1050rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Apple iPad 10.9 10 gen. 256GB
Apple iPad 10.9 10 gen. 256GB
Kup teraz 3570 5799 zł

Oszczędzasz aż 2229rabat 38 %

Empik szczegóły