Archiwum

APPLE iPad Air 10.9 256GB LTE Srebrny

  • Kategoria tablet
Kup teraz 2514 4999 zł

Oszczędzasz aż 2485rabat 50%

Zadowolenie.pl

11100 opinii

iPad Apple Wi-Fi 256GB żółty Poznaj odmienionego iPada iPad Apple Wi-Fi 256GB żółty w nowym, kolorowym wydaniu jest jeszcze bardziej ergonomiczny, instynktowny i jeszcze fajniejszy. Ma nowy, sięgający krawędzi ekran Liquid Retina 10,9 cala, jest dostępny w czterech spektakularnych kolorach do wyboru i ma całą masę solidnych funkcji do pracy, tworzenia i łączenia się ze światem1.

Dodaj do tego fantastyczne, zaprojektowane specjalnie dla iPada akcesoria i rób wszystko, co uwielbiasz, jak tylko Ci się podoba. Rysuj, maluj i notuj za pomocą Apple Pencil. Steruj wszystkim z gładzika i korzystaj z treści multimedialnych za pomocą wszechstronnego dwu­częściowego Magic Keyboard Folio2.

Na klawiaturze możesz używać znanych skrótów, a także klikać na całej powierzchni gładzika. I oczywiście wygodnie pisać. IPadOS sprawia, iż wszystko działa płynnie i instynktownie, więc użytkowanie iPada jest czystą przyjemnością.

Możesz równolegle używać swych ulubionych apek, edytować i udostępniać , a także luźno korzystać ze wszystkich plików. Praca z przyspieszeniem Ogarniaj wszystko na jednym urządzeniu. Notuj, współpracuj z zespołem i płynnie przełączaj się między apkami.

Od wykresów kołowych po przepisy kulinarne – cokolwiek robisz, iPad Apple Wi-Fi 256GB żółty rozszerza Twoją wydajność. Czip A14 Bionic jest tak skuteczny,sprawnie radzi sobie z każdym zadaniem. Montuj wideo 4K, planuj zamorskie wakacje z przyjaciółmi i graj w gry z rozbudowaną grafiką.

Z baterią na cały dzień możesz robić to wszystko bez chwili przerwy. Dopracuj arkusz kalkulacyjny, dopieść prezentację i zrób błyskotliwe notatki. Magic Keyboard Folio pozwala wygodnie pisać na klawiaturze i pracować z dużą precyzją za pomocą gładzika.

Twórz do woli Wyrażaj się twórczo, rysuj, maluj i eksperymentuj z nowymi pomysłami na superwszechstronnym urządzeniu do kreatywnej pracy. Masz pokaźne pole do popisu – olśniewający ekran Liquid Retina 10,9 cala.

przy pomocy Apple Pencil możesz swobodnie gryzmolić, notować, dodawać adnotacje i robić całą masę innych rzeczy. Możesz rejestrować i montować dźwięk przy użyciu zastosowanych mikrofonów i rozmieszczonych poziomo głośników stereo wysokiej jakości.

Wszystko, co nagrasz – podcast, chwytliwy beat czy ścieżkę dźwiękową do filmu – zabrzmi fantastycznie. Filmuj tylnym aparatem szerokokątnym 12 MP. Pstrykaj i retuszuj fotografie, montuj video w 4K, skanuj dokumenty i dodawaj do nich adnotacje – wszystko na iPad Apple iPad Wi-Fi 256GB żółtym.

Bądź w kontakcie. I w kadrze Z nowym ultraszerokokątnym aparatem przednim 12 MP na dłuższym boku iPada Apple Wi-Fi 256GB żółtego za każdym razem załapiesz się do kadru – kiedy rozmawiasz przez FaceTime, uczestniczysz w telekonferencji czy pstrykasz selfie.

A dzięki funkcji Centrum uwagi obiektyw automatycznie podąża za Tobą, utrzymując Cię wewnątrz obrazu. Pobieraj pliki, graj w gry online i strumieniuj filmy przez Wi-Fi 6. A kiedy jesteś poza zasięgiem Wi-Fi, możesz skorzystać z superszybkiej łączności 5G.

Oglądaj. Ucz się. Gra...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut