Archiwum

Apple iPad Air 10.9 64GB 4G

  • Kategoria tablet
Kup teraz 2289 3899 zł

Oszczędzasz aż 1610rabat 41%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Do ogarniania. Do rysowania. Do zakochania. Nie ma zadania nie do wykonania Praca, zabawa, kreacja, nauka, komunikacja i mnóstwo innych rzeczy. Bo APPLE iPad jest solidny. Przyjazny. Wszechstronny. I zadziwiająco przystępny.

zastosowany w nim czip A14 Bionic poradzi sobie z każdym zadaniem, choćby tak obciążającym, jak montaż filmów w 4K czy gry z rozbudowaną grafiką. Tu zabłysną Twoje pomysły wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 10,9 cala zdumiewa bogactwem detali i wyrazistością kolorów.

wspaniale nadaje się do oglądania filmów, pracy nad projektami i tworzenia prawdziwych arcydzieł. Technika True Tone dopasowuje wyświetlany obraz do temperatury kolorów w otoczeniu, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przy każdym świetle.

Kręcisz, montujesz, udostępniasz Funkcja Centrum uwagi samoczynnie dostosowuje obraz, więc za każdym razem jesteś pośrodku kadru, a rozmowy video przebiegają bardziej naturalnie. I pozwala kręcić zabawne filmiki do postowania w popularnych apkach społecznościowych.

Przedni aparat 12 MP z obiektywem ultraszerokokątnym na dłuższym boku urządzenie przynosi kolejny skok jakości obrazu, widoczny na autoportretach i zdjęciach grupowych. Fotografie i nagrania wideo z aparatu tylnego 12 MP z pięcioelementowym obiektywem są oszałamiająco wyraźne i barwne.

Wszechstronnego aparatu z tyłu iPada możesz także używać do skanowania dokumentów i eksplorowania zwiększonej rzeczywistości. Bezprzewodowo. Bez ograniczeń. Pobieraj pliki, strumieniuj filmy, pracuj z zespołem i wgrywaj materiały – możesz to wszystko robić praktycznie z każdego miejsca.

Szybka łączność bezprzewodowa jest tym, czego każdy z nas potrzebuje. Dzięki interfejsowi Wi-Fi 6 możesz mieć pewność najszybszego połączenia, gdy tylko złapiesz Wi-Fi. Z klawiatury albo odręcznie APPLE Pencil jest tak naturalny w użyciu, jak pióro lub ołówek,pokaźnie bardziej użyteczny.

Gdy chcesz komfortowo wprowadzać tekst – bo, na przykład, piszesz powieść albo musisz popracować nad biznesplanem – podłącz wszechstronną Magic Keyboard Folio. Używaj APPLE Pencil do spisywania ważnych notatek, tworzenia dzieł sztuki, oznaczania zrzutów ekranu i mnóstwa innych rzeczy.

Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Niezachwiana płynność System iPadOS, zaprojektowany dla wielkiego wyświetlacza Multi-Touch, proponuje mocne możliwości i jest prosty w obsłudze. IPadOS 16 powoduje, że iPad potrafi jeszcze więcej: przynosi bardziej instynktowną wielozadaniowość, świeże funkcje do wyszukiwania i porządkowania oraz lepsze narzędzia do notowania.

Dzięki niemu wykorzystasz wszystkie unikatowe możliwości iPada. Apki do wszelkiego, co kochasz iPad posiada solidne aplikacje APPLE, takie jak fotografie, Mapy, Wiadomości, Mail i Safari. A w App Store, wśród ponad miliona aplikacji zaprojektowanych specjalnie dla iPada, bez dwóch zdań wyszukasz apki w sam raz do tego, co chcesz zrobić.

Stwórz własną muzę, potrenuj, przeczytaj aktualności lub stocz bitwę z przyjaciółmi. Wbudowana ochrona prywatności Jak wszystkie p...

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Kup teraz 1333 2179 zł

Oszczędzasz aż 846rabat 39 %

Sferis.pl szczegóły
Nokia T21
Nokia T21
Kup teraz 699 1168 zł

Oszczędzasz aż 469rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Lenovo Tab M10 Plus
Lenovo Tab M10 Plus
Kup teraz 733 1350 zł

Oszczędzasz aż 617rabat 46 %

Sferis.pl szczegóły
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen
Kup teraz 695 1216,21 zł

Oszczędzasz aż 521,21rabat 43 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
Kup teraz 4399 7900 zł

Oszczędzasz aż 3501rabat 44 %

Maxelektro.pl szczegóły