Archiwum

Apple iPad Air 10.9 64GB 4G

  • Kategoria tablet
Kup teraz 2649 4499 zł

Oszczędzasz aż 1850rabat 41%

OleOle!

29739 opinii

Do ogarniania. Do rysowania. Do zakochania. Nie ma zadania nie do wykonania Praca, zabawa, kreacja, nauka, komunikacja i mnóstwo innych rzeczy. Bo APPLE iPad jest solidny. Przyjazny. Wszechstronny. I zadziwiająco przystępny.

zastosowany w nim czip A14 Bionic poradzi sobie z każdym zadaniem, choćby tak obciążającym, jak montaż filmów w 4K czy gry z rozbudowaną grafiką. Tu zabłysną Twoje pomysły wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 10,9 cala zdumiewa bogactwem detali i wyrazistością kolorów.

wspaniale nadaje się do oglądania filmów, pracy nad projektami i tworzenia prawdziwych arcydzieł. Technika True Tone dopasowuje wyświetlany obraz do temperatury kolorów w otoczeniu, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przy każdym świetle.

Kręcisz, montujesz, udostępniasz Funkcja Centrum uwagi samoczynnie dostosowuje obraz, więc za każdym razem jesteś pośrodku kadru, a rozmowy video przebiegają bardziej naturalnie. I pozwala kręcić zabawne filmiki do postowania w popularnych apkach społecznościowych.

Przedni aparat 12 MP z obiektywem ultraszerokokątnym na dłuższym boku urządzenie przynosi kolejny skok jakości obrazu, widoczny na autoportretach i zdjęciach grupowych. Fotografie i nagrania wideo z aparatu tylnego 12 MP z pięcioelementowym obiektywem są oszałamiająco wyraźne i barwne.

Wszechstronnego aparatu z tyłu iPada możesz także używać do skanowania dokumentów i eksplorowania zwiększonej rzeczywistości. Bezprzewodowo. Bez ograniczeń. Pobieraj pliki, strumieniuj filmy, pracuj z zespołem i wgrywaj materiały – możesz to wszystko robić praktycznie z każdego miejsca.

Szybka łączność bezprzewodowa jest tym, czego każdy z nas potrzebuje. Dzięki interfejsowi Wi-Fi 6 możesz mieć pewność najszybszego połączenia, gdy tylko złapiesz Wi-Fi. Z klawiatury albo odręcznie APPLE Pencil jest tak naturalny w użyciu, jak pióro lub ołówek,pokaźnie bardziej użyteczny.

Gdy chcesz komfortowo wprowadzać tekst – bo, na przykład, piszesz powieść albo musisz popracować nad biznesplanem – podłącz wszechstronną Magic Keyboard Folio. Używaj APPLE Pencil do spisywania ważnych notatek, tworzenia dzieł sztuki, oznaczania zrzutów ekranu i mnóstwa innych rzeczy.

Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Niezachwiana płynność System iPadOS, zaprojektowany dla wielkiego wyświetlacza Multi-Touch, proponuje mocne możliwości i jest prosty w obsłudze. IPadOS 16 powoduje, że iPad potrafi jeszcze więcej: przynosi bardziej instynktowną wielozadaniowość, świeże funkcje do wyszukiwania i porządkowania oraz lepsze narzędzia do notowania.

Dzięki niemu wykorzystasz wszystkie unikatowe możliwości iPada. Apki do wszelkiego, co kochasz iPad posiada solidne aplikacje APPLE, takie jak fotografie, Mapy, Wiadomości, Mail i Safari. A w App Store, wśród ponad miliona aplikacji zaprojektowanych specjalnie dla iPada, bez dwóch zdań wyszukasz apki w sam raz do tego, co chcesz zrobić.

Stwórz własną muzę, potrenuj, przeczytaj aktualności lub stocz bitwę z przyjaciółmi. Wbudowana ochrona prywatności Jak wszystkie p...

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Apple iPad Air 10.9 10 gen. 256GB 5G
Apple iPad Air 10.9 10 gen. 256GB 5G
Kup teraz 3570 4999 zł

Oszczędzasz aż 1429rabat 29 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Apple iPad 10.2 9 gen. Wi-Fi 64GB
Apple iPad 10.2 9 gen. Wi-Fi 64GB
Kup teraz 1749 2799 zł

Oszczędzasz aż 1050rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Apple iPad 10.9 10 gen. 256GB
Apple iPad 10.9 10 gen. 256GB
Kup teraz 3570 5799 zł

Oszczędzasz aż 2229rabat 38 %

Empik szczegóły