Archiwum

Overmax LiveCore 7032

  • Kategoria tablet
  • System operacyjny Android
Kup teraz 200
ELECTRO.pl

73589 opinii

Overmax Tablet Livecore 7032 prędki i niezawodny Mega sprawny 4-rdzeniowy procesor Na szybkie działanie tabletu wpływ ma znajdujący się we wnętrzu innowacyjny, czterordzeniowy procesor z wysokim taktowaniem RK3126.

Tablet jest przygotowany do działania wielu aplikacji jednocześnie. Najnowsze gry, czy wymagające multimedia, z tym wszystkim poradzi sobie nowy OVERMAX LIVECORE 7032. Grafika MALI 400MP najlepszej jakości grafia z tablecie OVERMAX pozwoli wygodnie korzystać z najszczególniej wymagających aplikacji i najnowszych gier.

parametry na wysokim poziomie Najnowszy system Android 7.1, 4-rdzeniowy procesor i pamięć ram 1GB. Najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny z tabletem Livecore 7032. Super mocna Bateria 2500 mAh Bateria 2500 mAh w 7-calowym tablecie zagwarantuje najkorzystniejszy stosunek zużycia mocy do czasu stosowania.

OVERMAX LIVECORE 7032 to tablet który zagwarantuje ponadprzeciętną żywotność baterii. Adekwatnie dostosowane atrybuty choćby 2x dłuższy czas działania urządzenia, aniżeli w produktach konkurencji. Zastosowany aparat Aparat wykonuje nasycone odcieńmi, wyraźnie zdjęcia.

Z LIVECORE 7032 z łatwością i ekspresowo uwiecznisz wszystkie ważne momenty. Czytnik e-book Tablet obsługuje najpopularniejsze formaty e-book'ów jak EPUB czy PDF. Nie musisz już kupować specjalnego urządzenia, żeby przeczytać ulubioną książkę.

szybkie Wi-Fi i łączność BT oglądanie internetu, ściąganie aplikacji, stream'owanie video dzięki łączności 802.11 b/g/n Wi-Fi. Wi-Fi to bezprzewodowa technologia, która gwarantuje urządzeniom prędkie połączenie z Internetem.

niemało urządzeń może wiązać się także przy pomocy protokołu BLUETOOTH, zamiast korzystać z WiFi czy innych sposobów na przesyłanie danych.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut