Archiwum

Samsung Galaxy Tab A 8.0 T295 LTE

  • Kategoria tablet
  • Przekątna ekranu 8.0 "
  • Rozdzielczość 1280 x 800 px
  • System operacyjny Android
  • Pamięć RAM 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna 32 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx
Kup teraz 599 815 zł

Oszczędzasz aż 216rabat 27%

Neonet.pl

DESIGN FUNKCJE W OPAKOWANIU SPECYFIKACJA NAJWAŻNIEJSZE atrybuty GALAXY TAB A8 Podwójne głośniki Wysokiej jakości dźwięk stereo. Aplikacja Tryb Dziecko Cyfrowy plac zabaw dla Twojego dziecka. Objętość baterii - 5,100mAh obfita bateria pozwala zapomnieć o ładowarce.

Wielkość wyświetlacza - 8.0" słuszny widok równocześnie w pionie, jak i w poziomie. DESIGN za każdym razem tam, gdzie Ty Galaxy Tab A łączy wysoką skuteczność i praktyczny design. To tablet, który nie tylko nadzwyczajnie spełnipodstawowe funkcje, ale także rewelacyjnie się pokazuje.

Dzięki kompaktowemu i smukłemu designowi z łatwością gromadzi się w rąk i może towarzyszyć Ci za każdym razem i wszędzie. Uniwersalny design Galaxy Tab A sprawdza się perfekcyjnie w każdej sytuacji, na spotkaniu służbowym i w podróży z dziećmi.

Jego metalowa pokrywa jest nie tylko elegancka, ale także znacznie bardziej wytrzymała. Lekki i smukły Nie uwierzysz, jak z łatwością Galaxy Tab A8 złączy się do Twojej dłoni. Węższe krawędzie i lżejsza pokrywa sprawiają, że trzyma się go pewnie i zarazem komfortowo.

teraz możesz w pełni wygodnie korzystać z tabletu nawet przez mnóstwo godzin. Zaprojektowany z myślą o wygodzie W Galaxy Tab A pozbyliśmy się przedniego przycisku home i przesunęliśmy logo na tylną obudowę,zwiększyć powierzchnię ekranu i komfort stosowania.

Podwójne głośniki umieściliśmy w dolnej części tabletu, co pozwoliło na utrzymanie smukłego designu. Metalowa tylna pokrywa dodaje całości wytwornego sznytu. Nie oderwiesz od niego wzroku Galaxy Tab A został wyekwipowany w ekran 8” 16:10 o rozdzielczości 1280x800 px, aby zapewnić stosowny widok jednocześnie w pionie, jak i w poziomie.

Jeśli uwielbiasz oglądać albo streamować, zyskasz darmowy dostęp do YouTube Premium – wszystkie treści będą dostępne bez reklam i bez przerywania*. *dostępność usługi YouTube Premium może się różnić w zależności od kraju i regionu.

Użytkownicy muszą przyłączyć swoje konto do YouTube Premium, żeby móc korzystać z wszelkich funkcjonalności. ** Promocja "Do 2 miesięcy dostępu do YouTube Premium i YouTube Music w prezencie dla użytkowników wybranych sprzętów z serii Galaxy".trwa od 20.02.2019 r.

do 29.02.2020 r., a rejestracja w YouTube Premium jest osiągalna do 31.03.2020 r. Obowiązują szczegółowe warunki i wyłączenia, w tym konieczność rejestracji karty płatniczej. Szczegóły na stronie producenta.

ergonomiczny i podręczny zawsze wyszukasz miejsce,wziąć Galaxy Tab A w drogę. Jest nie tylko smukły, ale i lekki (347 gram), dlatego jest przystępny w użyciu także dla dzieci. Tablet jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej lub srebrnej, uniwersalnych w każdej sytuacji.

*dostępność barw artykułu może różnić się w zależności od kraju, regionu i operatora. **Rzeczywista waga towaru może być w niewielkim stopniu inna od podanej. FUNKCJE Do nauki i do zabawy Aplikacja Samsung Tryb Dziecko* zezwala na stworzenie bezpiecznego środowiska dla dziecka.

starczy wybrać ikonkę na pulpicie, by znaleźć dużo aplikacji z bohaterami z wirtualnego świata. Kontrola Rodzicielska pozwala na monitorowanie działań na tablecie, więc możesz go udostępnić dziecku z czystym sumieniem.

*Zawartość aplikacji Samsung Tryb Dziecko różni się w zależności od kraju i regionu. Płótno Bobby'ego Szkicuj, koloruj obrazki, zdrapuj i rysuj piaskiem. Moje studio artystyczne Udekoruj swoje fotografie rysując po nich i przyklejając naklejki wideo Cooki'ego Oglądaj tylko te filmy, które zostały objęte kontrolą rodzicielską Wioska znajomych Crocro Buduj i dekoruj domy dla postaci z Kids Home Przygoda Crocro Gra, ucząca podstaw programowania dla najmłodszych Mój telefon Wyselekcjonowane kontakty dla dziecka Moja przeglądarka Pozwól dzieciom na przeglądanie wybranych przez siebie stron Mój aparat Aparat zaopatrzony w zabawne naklejki, którymi możesz udekorować swoje zdjęcia Mój magiczny dyktafon Zabawne efekty dźwiękowe, które można użyć na własnym głosie Lisa i jej zespół muzyczny Stwórz zabawne dźwięki za pomocą instrumentów, odgłosów zwierząt czy pojazdów Moja galeria przeglądaj zdjęcia zrobione poprzez dziecko i inne, wybrane poprzez rodziców pokaźniejsza rozdzielczość, więcej możliwości Galaxy Tab A został zaopatrzony w tylny aparat 8MP, a także w przedni aparat 2MP, świetny do robienia selfie.

Dzięki nim zachowasz najbłyskotliwiejsze momenty w życiu na dłużej. Pozostań w kontakcie Użytkownicy posiadający konto Samsung mają możliwość dzielenia się zawartością aplikacji Kalendarz, Notatki i Galeria.

Dzięki natychmiastowemu udostępnianiu fotografii, video, wydarzeń i notatek możesz utrzymać bliski kontakt choćby z tymi, którzy są daleko. Bezawaryjna bateria Galaxy Tab A proponuje więcej mocy aniżeli byś się spodziewał po tablecie o tak niewielkim wymiarze.

Bateria 5,100mAh pozwala zapomnieć o ładowarce na długi czas i luźno korzystać z urządzenia choćby daleko od domu czy mając dużo do przejrzenia. *charakterystyczna wartość przetestowana przez zewnętrzne laboratorium.

charakterystyczna wartość to estymowana przeciętna wartość z uwzględnieniem odchyleń w objętości baterii między prób

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Apple iPad Pro 11 512GB
Apple iPad Pro 11 512GB
Kup teraz 4699 6199 zł

Oszczędzasz aż 1500rabat 24 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Lenovo M10 TB-X606F 64GB
Lenovo M10 TB-X606F 64GB
Kup teraz 799 1111 zł

Oszczędzasz aż 312rabat 28 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły