Archiwum

Samsung Galaxy Tab S4 10.5 T830

  • Kategoria tablet
  • Przekątna ekranu 10.5 "
  • Rozdzielczość 2560 x 1600 px
  • System operacyjny Android
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Pamięć wewnętrzna 64 GB
Oferta tymczasowo niedostępna

SM-T835 Galaxy Tab S4 Galaxy Tab S4 Samsung DeX lepszy S Pen nowy design smart home PorównajW opakowaniu Wielozadaniowy Wielofunkcyjny SPen wyświetlacz 10,5"/16:10 Przestrzenny dźwięk Możliwość powiększenia pamięci do 400 GB Galaxy Tab S4 z nowo zaprojektowanym rysikiem S Pen i klawiaturą, umożliwia pracę jak na komputerze, oferując przy tym mobilność.

Jest świetny do pracy i do rozrywki. Smukła ramka, spory wyświetlacz i głośniki stereo dostrojone poprzez AKG powodują, że jest wspaniały do oglądania ulubionych filmów czy seriali. Funkcje SmartThings pozwalają kontrolować urządzenia AV i IoT w bardziej inteligentny sposób.

gotowy do pracy - zawsze i wszędzie Wszystko czego Ci trzeba, by sprawnie działać, możesz mieć za każdym razem przy sobie. Użyj etui z klawiaturą i rysika S Pen, a bez trudu wykonasz każde pilne zadanie, choćby będąc daleko od biura.

10,5-calowy wyświetlacz, szybki procesor i spora przestrzeń do przechowywania danych sprawią, iż praca będzie przebiegała skutecznie i komfortowo. Samsung DeX na tablet. Odkryj świeże możliwości Stacja DeX usprawni Twoje działania.

W trybie Standalone korzystaj z interfejsu podobnego do komputera, choćby bez monitora albo klawiatury Book Cover. Możesz na dodatek zoptymalizować miejsce pracy, podłączając monitor przy pomocy adaptera HDMI, by w Dual Modewykonywać dużo zadań jednocześnie albo bardziej niełatwe projekty.* *Adapter HDMI, klawiatura i monitor nie są dołączone do zestawu.

Microsoft Office wymaga zakupienia licencji przez użytkownika. Samsung DeX wspiera HD+/FHD. Adapter HDMI zezwala na podłączenie monitora zewnętrznego i korzystanie na nim z Samsung DeX. Interfejs użytkownika rzeczywistego towaru może się różnić.

polecane akcesoria dla Galaxy Tab S4: Adapter Multi Port (EE-P5000B), Adapter HDMI (EE-HG950), przewód DeX (EE-I3100). Modele mogą się różnić w zależności od kraju. Przeciągnij i upuść, rozszerz okna.

Praca jak na komputerze W DeX Mode możesz wyświetlać aplikacje w trybie pełnoekranowym. Pracuj efektywniej i korzystaj z szybkiej metody „przeciągnij i upuść” przenosząc fotografie, pliki i teksty pomiędzy dokumentami lub komunikatorami.

* Nie wszystkie aplikacje można zmaksymalizować albo w inny sposób dopasować. ** Ta funkcja zezwala na użytkownikom przenoszenie plików z Moich plików lub galerii do wiadomości e-mail, Gmaila, MS Office, wiadomości albo Notatek Samsung.

produktywny procesor i zwiększalna pamięć. Wydajna wielozadaniowość stworzony w 10-nanometrowym procesie technologicznym procesor proponuje wysoką efektywność i niskie zużycie energii. Pozwala na równoczesną pracę na kilku projektach, oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości, a także granie bez zacinania się.

ma 64 GBwbudowanej pamięci, z możliwością jej zwiększenia kartą microSD o objętości do 400 GB, by pomieścić wszystkie potrzebne multimedia*. *Karta nie jest załączona do zestawu. Udoskonalony S Pen Korzystanie z zaprojektowanego na nowo rysika jest jeszcze wygodniejsze, przypomina bowiem posługiwanie się prawdziwym piórem.

wspaniale sprawdza się do robienia notatek, rysowania i wysyłania graficznych wiadomości. Wprowadza innowacyjne możliwości w postępowej komunikacji. Nie wymaga ładowania wygodny chwyt Screen Off Memo choćby 100 stron notatek praktyczny design.

unikatowa wygoda wykorzystywania Nowy S Pen ma 9,2 mm średnicy i węższą końcówkę z elastomeru, która zezwala na płynne pisanie. Korzysta się z niego tak komfortowo, jak z długopisu. Co więcej, rysik nie wymaga uzupełniającego ładowania, gdyż ładuje się bezpośrednio w urządzeniu.

Screen Off Memo. Stanowczo zastosowaneczny Zapisz zanim zapomnisz! Twórz prędko notatki nawet przy wyłączonym ekranie. Dodaj je do ekranu startowego: sprawdzaj, edytuj i dziel się z innymi Twoją kreatywnością.

Możesz utworzyć do 100 stron i zachować je w Samsung Notes. * Działa jednocześnie w trybie pionowym, jak i poziomym. Twórz i dziel się. Bądź w kontakcie Wysyłaj innym wyprodukowane poprzez siebie wiadomości. Niepowtarzalne, bo napisane odręcznie i zabawnie przyozdobione.

Twórz GIF-y, animowane Live Message z nastrojowymi efektami i śmiało komunikuj się z bliskimi. Tłumaczenia. Innowacyjna komunikacja Przesuń rysikiem nad obcojęzycznym tekstem i natychmiast sprawdź jego tłumaczenie.

Optyczne rozpoznawanie znaków oferuje nie tylko tłumaczenia, ale także szybkie przeliczanie wszelkich miar i walut. ZanuRZ się w rozrywce 10-calowy wyświetlacz Super AMOLED, gwarantuje żywe odcienie i świetnej jakości obraz.

A doskonałe brzmienie gwarantują cztery głośniki dostrojone poprzez AKG z obsługą dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS. Cztery głośniki Długo działająca bateria Dźwięk przestrzenny pokaźniejszy ekran. Pełniejsze wrażenia W Galaxy Tab S4 ramki mają zaledwie 10.9 mm szerokości.

Tylko tyle, żeby zmieścić skaner tęczówki i przedni aparat. Dzięki czemu, ekran jest dzisiaj pokaźniejszy i wygodniejszy w wykorzystywaniu. Wytrzymała bateria. Długa zabawa Z baterią o obszerności 7300 mAh możesz grać w gry, oglądać filmy i inne treści tak długo, jak chcesz.

W pełni naładowany Galaxy Tab S4 może odtwarzać do 15 godzi

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut