Archiwum

Huawei Nova 9

  • Kategoria telefon
  • Pamięć wbudowana 128 GB
Oferta tymczasowo niedostępna
6 powodów, aby wybrać połysk od pierwszego spojrzenia

lśniące pierścienie wokół podwójnego modułu fotograficznego nieprzeciętnie komponują się ze szklaną obudową. Supernowoczesna dwuwarstwowa nanotekstura zjawiskowo mieni się w świetle

Wyjątkowo wąskie 1,05 mm ramki oplatają obfity 6,78-calowy ekran HUAWEI FullView, znajdujący się na szczycie cienkiej pokrywy, która wydaje się podwyższać w powietrzu!
Zachowuj wspomnienia w superjakości Główny aparat wykorzystuje progresywną technologię scalania pikseli (9 w 1),rozszerzyć wymiar pojedynczego piksela do 2,1 µm. Wielka matryca 1/1,52 cala rejestruje więcej światła, gwarantując wysoką dynamikę tonalną i niski poziom szumów. Dzięki inteligentnemu algorytmowi fuzji wielu klatek, poczwórny aparat tylny oszałamia wyrazistymi ujęciami pełnymi żywych odcieni, niezależnie od pory dnia i nocy.

APARAT 108 MP
Wydobądź pełen lśnienie obrazu i uchwycisz każdą ekspresję.

Tryb nocny
Rób świetne zdjęcia po zmroku, od zniewalających portretów po zapierające dech w piersiach nocne pejzaże.
Wsparcie AI
Uchwyć ulotne chwile w pełnym świetle, nawet gdy jesteś w ruchu! Ujęcia pełne charakteru HUAWEI nova 9 SE, oprócz głównego aparatu 108 MP, proponuje aparat z obiektywem ultraszerokokątnym 112 i makro, umożliwiający fotografowanie z odległości nawet 4 cm. Z takim zestawem prosto uchwycisz otaczające piękno – jednocześnie to wielkie, jak i małe. Dzięki trybowi portretowemu bokeh naturalnie rozmyjesz tło, wyróżniając charakter postaci albo obiektu w centrum uwagi.
Nowa jakość vlogowania
Szybka zmiana stron
swobodnie przełączaj się między przednim i tylnym aparatem, bez przerwy w nagrywaniu.

Dwa obiektywy
w akcji

Aparat główny i aparat z obiektywem ultraszerokokątnym współpracują ze sobą w trybie Dual-View, stwarzając nagranie z dwóch ujęć równocześnie. Pokaż szerszą perspektywę i najistotniejsze szczegóły równocześnie!

Dwie strony
jednocześnie

Tryb Dual-View dostępny jest również w wariancie dwustronnym. Twórz niezapomniane ujęcia, nagrywając równocześnie tylnym, jak i przednim aparatem, by uchwycić swoją reakcję na historię dziejącą się się na Twoich oczach.
Jak w zegarku
Uchwyć autoportet całej sylwetki lub panoramiczny krajobraz, wyzwalając migawkę zdalnie za pomocą smartwatcha! Słowa mają moc w trakcie edycji filmów możesz wyszukiwać fotografie i filmy za pomocą słów kluczowych w Galerii,szybko znaleźć interesujące Cię materiały.
fachowy montaż Petal Clip posiada funkcję samoczynnego podpisywania i oznaczania ujęć, obsługuje też tworzenie kompozycji filmów jednym kliknięciem, miksowanie zdjęć i i mnóstwo innych praktycznych funkcji. Montaż vlogów na smartfonie jeszcze nigdy nie był tak wygodny.
Pokaż się z najkorzystniejszej strony
Zjawiskowe portrety,
w dzień i w nocy
skuteczna technika scalania 4 pikseli w 1, w połączeniu z algorytmem upiększania AI pozwoli zniwelować niedoskonałości skóry i podkreślić rysy twarzy. Tryb nocnego selfie dopasowuje oświetlenie i redukuje szum, stwarzając błyskotliwe, wyraziste ujęcia.

Selfie w wysokiej rozdzielczości
Upiększanie AI
Selfie nocne

Wszyscy się zmieszczą
podczas przełączania z pionowego na poziome selfie przedni aparat automatycznie wejdzie w tryb ultraszerokokątny, żeby uchwycić Ciebie i Twoich przyjaciół, bez zniekształceń.

technika, która Ci sprzyja
HUAWEI SuperCharge 66 W Pozytywnie naładowany
technologia HUAWEI SuperCharge dostarcza energię z mocą 66 W. Teraz w trakcie krótkiej przerwy na kawę naładujesz nie tylko swoje akumulatory. Chłodna kalkulacja HUAWEI nova 9 SE zaopatrzony jest w grafenowy system rozpraszania ciepła, który jest w stanie szybciej schładzać newralgiczne elementy urządzenia. Dzięki czemu Twój smartfon nie przegrzeje się nawet podczas intensywnej gry.
EMUI 12
Inteligentne rozwiązania i wyjątkowy komfort
Przejmij kontrolę Przesuń palcem, by otworzyć panel sterowania i uzyskać dostęp do ustawień wyświetlania, Wi-Fi, Bluetooth i głośności. Aktywuj inteligentną współpracę z innymi urządzeniami dzięki funkcji Urządzenie+. Komfortowo edytuj pliki ze smartfona bezpośrednio na laptopie albo wykonuj połączenia głosowe z ekranu tabletu.
Pliki pod ręką Dzięki nowemu systemowi plików możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do dokumentów albo fotografii z telefonu za pośrednictwem laptopa. Otwieraj, oglądaj i edytuj, a wszystko to bezprzewodowo.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Samsung Galaxy S22 SM-S901
Samsung Galaxy S22 SM-S901
Kup teraz 2899 4215 zł

Oszczędzasz aż 1316rabat 31 %

Maxelektro.pl szczegóły
Samsung Galaxy A33
Samsung Galaxy A33
Kup teraz 1019 1797 zł

Oszczędzasz aż 778rabat 43 %

Sferis.pl szczegóły
Xiaomi Redmi Note 13 Pro
Xiaomi Redmi Note 13 Pro
Kup teraz 1095 1899 zł

Oszczędzasz aż 804rabat 42 %

Sferis.pl szczegóły
Xiaomi Redmi 13C
Xiaomi Redmi 13C
Kup teraz 499 799 zł

Oszczędzasz aż 300rabat 38 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Realme 11 Pro
Realme 11 Pro
Kup teraz 1018 1999 zł

Oszczędzasz aż 981rabat 49 %

Allegro.pl szczegóły
Oneplus Nord 3
Oneplus Nord 3
Kup teraz 1769 2849 zł

Oszczędzasz aż 1080rabat 38 %

Sferis.pl szczegóły
Xiaomi Redmi Note 13
Xiaomi Redmi Note 13
Kup teraz 749 1399 zł

Oszczędzasz aż 650rabat 46 %

Sferis.pl szczegóły
Samsung Galaxy A15
Samsung Galaxy A15
Kup teraz 544 927 zł

Oszczędzasz aż 383rabat 41 %

Sferis.pl szczegóły
Xiaomi Note 12 Pro
Xiaomi Note 12 Pro
Kup teraz 949 1599 zł

Oszczędzasz aż 650rabat 41 %

Sferis.pl szczegóły