Archiwum

Huawei P40 Lite

 • Kategoria telefon
 • System operacyjny Android
 • Przekątna wyświetlacza 6.4 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 2310 x 1080
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana 128 GB
 • Pamięć RAM 6 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 48 Mpx
 • Aparat przedni 16 Mpx
 • Komunikacja NFC, WiFi, LTE, 3G
 • Funkcje odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii 4200 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM
 • Liczba rdzeni 8
Oferta tymczasowo niedostępna

Opis artykułu Przekątna 6.4" Ekrany smartfonów o przekątnej długości 6.4 cali wpiszą się w zakres preferencji najistotniej wymagających użytkowników. Tak wielki wyświetlacz pozwoli na wysoki komfort oglądania treści multimedialnych.

Jeżeli rozdzielczość będzie na odpowiednio wysokim poziomie, filmy i fotografie przedstawią mnóstwo choćby najdrobniejszych detali. Obszerniejsze smartfony to również znakomite rozwiązanie dla osób, które często pracują przy dokumentach tekstowych, a także oczekują wygody korzystania z przeglądarki internetowej.

Procesor Huawei Procesory firmy Huawei zostały zainstalowane na pokładach wielu smartfonów z zróżnicowanego zakresu cenowego. To jednostki o rozmaitych parametrach, które napędzają jednocześnie tańsze sprzęty, jak i flagowe modele.

Użytkownicy za każdym razem mogą liczyć na bardzo wysoką kulturę pracy i szybkość działania przy wielu aplikacjach. Nabywając smartfon, warto zwrócić uwagę na liczbę rdzeni, a także prędkość taktowania procesora. To nad wyraz widoczne właściwości, które w sporym stopniu odzwierciedlają klasę urządzenia.

Android 10 komfortowe wykorzystywanie smartfona, obsługę urządzenia za pomocą gestów i znakomity stopień zabezpieczenia urządzenia zagwarantuje system operacyjny Android 10. Ta odsłona systemu operacyjnego Android jest sugerowana wymagającym użytkownikom, dla których telefon jest nietylko narzędziem do komunikacji i rozrywki, ale też do pracy.

System Android 10 zapewni ulepszoną prywatność, dopracowany tryb skupienia i mnóstwo innych przydatnych rozwiązań. Pamięć RAM 6 GB Smartfony wyekwipowane w zasób pamięci RAM na poziomie 6 GB wpiszą się w zakres oczekiwań wymagających klientów.

Takie urządzenia pozwolą na obsługę wielu operacji równocześnie i sprawdzą się rewelacyjnie przy zróżnicowanych zaawansowanych grach, czy aplikacjach. Sprzętów tych należy szukać na średniej i wysokiej półce. Jednak za ceną idzie wspaniały komfort pracy i prędkość używania.

Oferta jest nad wyraz pokaźna, a każdy będzie mógł genialnie dostosować dobór do osobistych preferencji. 4 aparaty Smartfony zaopatrzone w 4 aparaty zachwycą choćby najszczególniej wymagających wielbicieli fotografii.

Takie urządzenia przeważnie reprezentują wysoki segment cenowy, jednak kapitalna jakość zdjęć to niekwestionowany atut. W konstrukcji sprzętów aparat główny uzupełniony jest o 3 dopełniające moduły. Ich funkcje mogą być różnorodne w zależności od oferty producenta.

Na pokładach tak zaopatrzonych sprzętów spotkamy np. Obiektywy szerokokątne, zoom optyczny, a także sporo innych opcji, które zagwarantują genialne ujęcia. Pamięć zaimplementowana 128 GB Smartfony z pamięcią wewnętrzną na poziomie 128 GB pozwolą użytkownikom zainstalować niemało progresywnych gier i aplikacji.

Kolejnym atutem jest możliwość przechowywania licznych plików multimedialnych. Mogą być to nie tylko zdjęcia, czy nagrania video,jeszcze całe albumy muzyczne. Po te urządzenia niewątpliwie sięgną wymagający kupujący, dla których priorytetem jest obfity dostęp do funkcji rozrywkowych.

Sprzętów z takim zasobem nie brakuje. Łatwo, więc przypasować wybór do osobistych preferencji. Pojemność 4200 mAh Smartfon z baterią o tej obszerności to świetny wybór dla użytkowników, którzy chcą mieć trafny zapas mocy, by nie martwić się o to, czy bateria nie rozładuje się w ciągu dnia.

By dzwonić, wysyłać wiadomości, korzystać z licznych aplikacji, portali społecznościowych i oglądać strony internetowe nie potrzeba niczego więcej. Bateria o tej pojemności zapewni trafny zapas mocy do intensywnego stosowania telefonu przez cały dzień albo dłużej.

IPS konstrukcja ekranów typu IPS opiera się na ciekłych kryształach, które poruszają się równolegle do kierunku wyświetlacza. Smartfony o takiej technice spełnią wymogi użytkowników, którzy oczekują b ardzo wysokiego poziomu odwzorowania barw.

Dużą zaletą jest niedługi czas reakcji, który pozwoli na niezwłoczną obsługę sprzętu. Kolejny atut to pokaźne kąty widzenia. Dzięki temu obraz będzie wyśmienicie widoczny z różnych punktów obserwacji. W ofercie odnajdziemy niemało smartfonów o tych parametrach.

4G LTE standard 4G LTE zagwarantuje wyjątkowo wysoką szybkość transmisji informacji. Na dużą uwagę zasługuje również stabilność połączenia. Po tak wyekwipowany smartfon powinni sięgnąć użytkownicy, którzy nad wyraz nieraz korzystają z zasobów internetowych.

Entuzjaści technice mobilnych docenią możliwość płynnej obsługi oglądarki oraz pobierania treści multimedialnych. Sprzęty o takiej konfiguracji odnajdziemy na każdej półce cenowej. Dzięki czemu na dodatek oszczędni konsumenci będą niezwykle zadowoleni.

sensor zbliżeniowy Zdecydowana większość smartfonów zaopatrzona jest w czujnik zbliżeniowy. Opracowanie tej technologii stanowiło odpowiedź na podstawowy problem właścicieli starszych maszyn przenośnych.

Niegdyś telefon przyłożony do ucha reagował na dotyk użytkownika. W wyniku czego często następowało zrywanie rozmów albo wybieranie przypadkowych przycisków. Detektor w pełni rozwiązał te trudności. Dziś stanowi kanon, lecz przy zakupie warto upewnić się, czy sensor z pewnością obecny jest na pokładzie.

czujka światła Smartfony wyposażone w detektor światła pozwolą automatycznie dopasować jasność ekranu do warunków, które panują w otoczeniu. Dzięki temu dane prezentowane poprzez ekran za każdym razem będą czytelne niezależnie od warunków pogodowych.

podczas słonecznej aury obraz jest jaśniejszy, natomiast wieczorem przyciemniony. Ogromną zaletą tej technologii jest wysoka energooszczędność. Tak wyekwipowane sprzęty odszukamy na każdej półce cenowej.

dzięki temu też oszczędni klienci będą wyjątkowo zadowoleni. Akcelerometr Akcelerometr zainstalowany na pokładzie wielu smartfonów to sensor, który pozwala na zmianę orientacji ekranu. Starczy przekręcić urządzenie, by uzyskać inny format.

sprawdzi się to wspaniale przy oglądaniu filmów lub graniu w gry. W ten sposób zobaczymy na obrazie dużo szczegółów. Docenią to osoby, które zawsze chcą mieć dostęp do ulubionych treści multimedialnych i nowych technologii.

Urządzenia z takim sensorem odnajdziemy na pokładach modeli z każdego segmentu cenowego. Czytnik linii papilarnych Na pokładzie smartfonów coraz częściej możemy spotkać czytnik linii papilarnych. Ta technologia powoli staje się standardem.

wystarczy przyłożyć palec na określonym polu, a interfejs zostanie prędko odblokowany. To nie tylko lubiany dodatek,z zasady opcja, która zagwarantuje wysokie bezpieczeństwo. Dzięki czemu żadna niepowołana osoba nie będzie mogła skorzystać z urządzenia.

Czytnik może być wbudowany w konstrukcję ekranu, a także przedni panel lub tylną obudowę. WiFi Dziś niemal każdy smartfon pozwoli na połączenie z siecią WiFi. To wręcz obowiązkowa technologia dla wszystkich, którzy nieraz korzystają z oglądarki internetowej, pobierają pliki, czy słuchają muzyki za pośrednictwem aplikacji streamingowych.

Użytkownicy bez trudu połączą się z domową siecią oraz z każdą inną, jaka zostanie zapamiętana poprzez urządzenie. W ten sposób dostęp do internetu będziemy posiadać niemal wszędzie. Choćby najtańsze smartfony pozwolą na ten niezawodny sposób komunikacji.

GPS Moduł GPS to szczególnie przydatna funkcja, jaką wynajdziemy na pokładzie wielu smartfonów. Technologia z bardzo wysoką precyzją określa lokalizację sprzętu. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy dzięki zainstalowanym w pamięci wewnętrznej mapom zawsze dojadą do celu.

Innym zastosowaniem tej funkcji może być monitoring aktywności treningowej. Urządzenie z GPS z powodzeniem obliczy pokonany dystans, a także tempo. Odpowiednia aplikacja dokładnie pokaże trasę biegu, czy rowerowej wycieczki.

USB C Złącze komunikacyjne USB typu C cechuje się obecnością od 12 do 24 pinów w zależności od wersji standardu. Jego niekwestionowaną zaletą jest nadzwyczajna przepustowość. Taką technikę zastosowano na pokłady wielu smartfonów z przeróżnej półki cenowej.

Nie ulega wątpliwości, że to uniwersalne połączenie, które pozwoli równocześnie na ładowanie smartfona, jak i komfortową komunikację między komputerem. Wysokiej jakości kabel gwarantuje niezwykle szybką i efektywną realizację tych zadań.

miniJack 3.5mm Uniwersalne gniazdo miniJack 3.5 służy do transmisji sygnału między smartfonem i urządzeniem przekazującym dźwięk. Sprzęty przenośne nie oferują nadzwyczajnej jakości audio. Dlatego bezapelacyjnie warto skorzystać z tej funkcji.

Za pośrednictwem miniJack 3.5 możemy podłączyć smartfon do słuchawek albo głośników. Dzięki temu będzie on pełnił funkcję pilota, sterującego muzyką. To nadzwyczajna sugestia dla użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości przesyłanego dźwięku.

Karta NM Karta NM to postępowy standard, który można spotkać na pokładach niektórych smartfonów producenta Huawei. Taka technologia stanowi zdecydowany krok w kierunku miniaturyzacji, gdyż świeże nośniki informacji przyjęły rozmiary nanoSIM.

nabywając dodatkową kartę NM użytkownicy będą mogli pokaźnie poszerzyć przystępność przestrzeni, by zainstalować mnóstwo nowych gier i aplikacji. To ponadto znakomite rozwiązanie dla osób, które gromadzą wielkie zasoby filmów, fotografii, czy utworów muzycznych.

nanoSIM standard nanoSIM to najmocniej zminiaturyzowana forma popularnych modułów, które służą do identyfikacji abonenta. Karta nie jest bezpośrednio powiązana z telefonem, gdyż jej system przechowywany jest w pamięci ROM.

aktualnie kanon ten odszukamy na pokładach wielu smartfonów, które reprezentują najróżniejsze półki cenowe. W budowie karty nanoSIM niemal całą powierzchnię konstrukcji wypełnia specjalny chip. Taka architektura będzie jeszcze długo towarzyszyć właścicielom smartfonów.

Bluetooth Funkcja Bluetooth odpowiada za bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami. Smartfon starczy zsynchronizować z innym sprzętem zaopatrzonym w tę technikę. W ten sposób możemy korzystać z inteligentnych zegarków, głośników, słuchawek i wielu innych progresywnych sprzętów.

Taki wariant łączności działa wyjątkowo ekspresowo i intuicyjnie. Stanowi obecnie kanon i akcentuje się nim niemal każdy smartfon. Urządzenia te wynajdziemy we wszelkich segmentach cenowych. Dzięki czemu sięgną po niego na dodatek oszczędni konsumenci.

Flagowy model HUAWEI P40 lite został zaprojektowany z myślą o kompozycji inteligentnego wyglądu, ogromnej efektywności i asygnowany do tego, aby dostarczać najwyższej klasy doznań. Wyjątkowy design, progresywny, poczwórny aparat główny wspierany sztuczną inteligencją, wytrzymała bateria, którą w 30 min można naładować do 70% dzięki SuperCharge 40W, a także 128 GB pamięci wewnętrznej to sugestia dla młodego pokolenia konsumentów, którzy lubią się bawić, fotografować i korzystać z mediów społecznościowych.

fachowy fotograf w zasięgu ręki korzystny aparat jest dziś jedną z najszczególniejszych cech, która nierzadko decyduje o wyborze telefonu. W epoce mediów społecznościowych staramy się uchwycić każdą ważną dla nas chwilę.

Im ulepszonej jakości jest zdjęcie, tym przyjemniej jest się nim dzielić z innymi. W trakcie gdy mistrzowskie aparaty są drogie, nieporęczne i trudne w użyciu aparat naszego smartfona musi spełniać coraz wyższe wymogi.

Spełnia je z pewnością ten, w który wyekwipowany jest HUAWEI P40 lite. Zaopatrzony jest on w system czterech aparatów: 48-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy obiektyw szerokokątny, 2-megapikselowy obiektyw Macro i 2-megapikselowy obiektyw Bokeh.

Główny aparat HUAWEI P40 lite Główny aparat HUAWEI P40 lite wspierany poprzez nienaturalną inteligencję, umożliwia użytkownikom robienie nieszablonowych zdjęć nocnych bez użycia statywu. Przy pomocy natywnej rozdzielczości 48 Mpix i ogromnym możliwościom procesora dostarcza on wysokogatunkowych fotografii, nawet w słabym oświetleniu.

Nowa technika kombinacji wielu klatek pozwala zaś na wytworzenie jednego, zoptymalizowanego zdjęcia. Po jego rozszerzeniu szczegóły pozostają ostre. Na dodatek, HUAWEI P40 lite ma obiektyw makro (4 cm) o matrycy 2 Mpix, który wytworzony jest po to, żeby odkrywać piękno mikroświata.

Aby zaś uzyskać naturalne efekty rozmycia tła, przeznaczony obiektyw bokeh z progresywnymi algorytmami pozwala uzyskać płytką głębię ostrości, zmiękczając tło i zestawiając je z ostrymi szczegółami fotografowanego obiektu.

Przyjaciel na dłużej Coraz aktywniejsze korzystanie ze smartfonów bezustannie podnosi poprzeczkę ich producentom. Sprawność i pojemność baterii oraz szybkość ładowania stały się dla konsumentów nad wyraz ważnym kryterium.

Dlatego również HUAWEI P40 lite został wyposażony w baterię 4200 mAh. Dzięki obsłudze HUAWEI SuperCharge o mocy 40 W można go naładować do 70% w zaledwie 30 minut. Na dodatek technika szybkiego ładowania jest certyfikowana poprzez TÜV Rheinland, co potwierdza jej bezpieczeństwo.

błyskotliwe selfie HUAWEI P40 lite wyekwipowany jest w przedni aparat o rozdzielczości 16 Mpix. Dzięki technice Light Fusion 4 w 1 jest w stanie uchwycić wyraźne detale zdjęcia choćby w słabym świetle. W trybie Super Night Selfie 2.0 może starannie wykrywać ciemne otoczenie i automatycznie aktywować algorytmy.

dzięki temu uzyskujemy genialne i wyraźne selfie przy pomocy jednego dotknięcia. System AI w HUAWEI P40 lite wyodrębnia pomiary rysów twarzy z milionów zdjęć i automatycznie stwarza trafne rozwiązanie upiększające w oparciu o modelowanie w czasie rzeczywistym.

na dodatek dostosowuje rozwiązania upiększające do wieku i płci fotografowanej osoby, żeby uzyskać jak najistotniej naturalne selfie. Potęga procesora Procesor Kirin 810, w który zaopatrzony jest HUAWEI P40 lite tworzony jest w przodującej w branży technologii 7nm.

Wpływa to bezpośrednio na jego produktywność i zużycie energii. W porównaniu z układami 8 nm Kirin 810 gwarantuje o 20% niższe zużycie energii i znakomitą produktywność. Układ scalony (SoC) z procesorem graficznym Mali G52 obsługuje technikę GPU Turbo.

Częścią systemu jest także opracowana poprzez HUAWEI architektura Da Vinci NPU, która lepsze możliwości sztucznej inteligencji, która wspiera różne funkcje rozrywkowe. Skrupulatna edycja video W smartfonie HUAWEI P40 lite znajduje się narzędzie do edycji plików wideo wspierane przez sztuczną inteligencję.

Dzięki niemu łatwo możemy dodawać muzykę w tle i przycinać materiał, a także wybierać najróżniejsze efekty przejścia i stosować szablony. Wszystko to za pomocją jednego dotknięcia. W dodatku, korzystając z innowacyjnej technice i algorytmów rozpoznawania twarzy, AI Video Editor może zidentyfikować obiekt i wygenerować jemu dedykowany, nowy materiał.

wyciąga on najkorzystniejsze fragmenty z nagrania, co umożliwia zaoszczędzenie czasu edycji. Przełomowy design HUAWEI P40 lite wyposażony jest w najnowocześniejszy wyświetlacz HUAWEI Punch FullView pozbawiony zbędnych wycięć.

6,4-calowy wyświetlacz obsługuje rozdzielczość Full HD + i szeroką gamę barw. Stosunek ekranu do całości smartfona wynosi 90,6%, co zagwarantuje wciągające wrażenia wizualne. HUAWEI P40 lite jest przystępny w trzech kolorach: czarnym, zielonym i pastelowym.

kolory te podkreślają metaliczne akcenty. Odkształcone z czterech stron urządzenie jest kompaktowe i wygodne w użyciu. Smartfon wykorzystuje progresywny, boczny przycisk odblokowywania przy pomocy linii papilarnych.

krystaliczny interfejs HUAWEI P40 lite posiada najnowsze oprogramowanie EMUI 10 zaopatrzone w inteligentne funkcje, które są przedstawione w intuicyjnym i przychylnym dla użytkownika interfejsie. Tryb ciemny został przeprojektowany zgodnie z ergonomią ludzkiego oka tak, by zapewnić ulepszoną czytelność tekstu, komfort czytania i spójność w interfejsie użytkownika.

HUAWEI P40 lite ma pamięć 6 GB RAM i 128 GB ROM.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Samsung Galaxy M23
Samsung Galaxy M23
Kup teraz 800 1300 zł

Oszczędzasz aż 500rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Realme 8
Realme 8
Kup teraz 689 1250 zł

Oszczędzasz aż 561rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Xiaomi Poco M5
Xiaomi Poco M5
Kup teraz 599 1000 zł

Oszczędzasz aż 401rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Xiaomi Redmi 12
Xiaomi Redmi 12
Kup teraz 619 999 zł

Oszczędzasz aż 380rabat 38 %

Sferis.pl szczegóły
Xiaomi Redmi 9C
Xiaomi Redmi 9C
Kup teraz 413 699 zł

Oszczędzasz aż 286,09rabat 41 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Apple iPhone 11 64GB
Apple iPhone 11 64GB
Kup teraz 1289 2495 zł

Oszczędzasz aż 1206rabat 48 %

ITmarket.pl szczegóły
Samsung Galaxy Z Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4
Kup teraz 3155 5315 zł

Oszczędzasz aż 2160rabat 41 %

Sferis.pl szczegóły
Google Pixel 7
Google Pixel 7
Kup teraz 2499 3999 zł

Oszczędzasz aż 1500rabat 38 %

Sferis.pl szczegóły
Realme 9
Realme 9
Kup teraz 799 1400 zł

Oszczędzasz aż 601rabat 43 %

Sferis.pl szczegóły