Archiwum

Samsung Galaxy Z Flip4

  • Kategoria telefon
  • Pamięć RAM 8 GB
Oferta tymczasowo niedostępna

znaczny ekran zewnętrzny

informacje w zasięgu ręki

ekran zewnętrzny ma przekątną 1,9 cala*, co pozwala na wygodne sprawdzenie powiadomień, odebranie połączenia, sterowanie muzyką czy włączenie latarki bez konieczności otwierania telefonu - bo czasami nie masz takiej możliwości. W dodatku możesz spersonalizować jego wygląd, zmieniając wygląd zegara tak, jak lubisz, ustawiając widżety czy odtwarzając na nim zdjęcia, filmy i gify.

Aparat inny niż wszystkie

fotografie i filmy,

zestaw aparatów w Galaxy Z Flip4 daje Ci więcej możliwości. Zrób prędkie zdjęcie bez otwierania smartfonu, skorzystaj w tradycyjny sposób z tylnych aparatów lub ustaw telefon w trybie Flex, wybierając odpowiedni kąt i fotografuj albo kręć filmiki. Nie Ci trzeba trzymać urządzenia w rąk ani używać statywu.

Nightography
Wyraźniejsze nocne zdjęcia

Aparat główny wyposażono w jasną przysłonę F1.8, która wychwytuje więcej światła, sprawiając,zdjęcia robione nocą są wyraźne, bogate w detale i z ograniczoną ilością szumów.

Optyczna stabilizacja obrazu

Płynne wideo

W dzień i w nocy w Twoim smartfonie działa optyczna stabilizacja obrazu (OIS). Stań się reżyserem i operatorem w jednej osobie dzięki FlexCam.

* Tryb Flex jest obsługiwany przy ustawieniu pod kątem pomiędzy 75° a 115°. Utrzymanie działania trybu Flex w ruchu może być utrudnione z uwagi na wstrząsy bądź drgania. Zaleca się,podczas korzystania z trybu Flex telefon pozostał nieruchomy.

SELFIE W TRYBIE FLEX

Postaw telefon i zrób nieprzeciętne selfie

Tryb Flex zastępuje statyw. Ustaw smartfon pod odpowiadającym Ci kątem* i zapozuj do fotografie, które pokaże Cię z najkorzystniejszej strony (choć dla nas z każdej strony wyglądasz najlepiej). Robisz zdjęcie znajomym? Zobaczą podgląd zdjęcia na zewnętrznym ekranie, więc efekty sesji będą jeszcze ciekawsze.

* Mierzony po przekątnej ekran ma 6,7" jako pełen prostokąt. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza o zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

Płynne działanie

Rozrywka, od której się nie oderwiesz

Doświadcz stanowczo wciągających wrażeń i ciesz się tym, co uwielbiasz najistotniej. wyświetlacz główny o przekątnej 6,7 cala* został wykonany w technice Dynamic AMOLED 2X. Już nie musisz iść do kina, aby oglądać najnowsze produkcje w kinowej jakości.

Szybsze działanie

Ośmiordzeniowy, superwydajny procesor Snapdragon 8+ Gen 1 najnowszej generacji zagwarantuje płynność pracy bez względu na to, co robisz. Pracuj, graj i korzystaj z aplikacji bez zwalniania tempa.

Jeszcze dłuższe działanie

Bateria nowego Galaxy Z Flip 4 jest jeszcze bardziej wytrzymała w stosunku do poprzedniego modelu - ciesz się długimi godzinami działania. Prędkie ładowanie 25 W pozwoli Ci naładować ją do 50% już w 30 min, byś zawsze pozostał w kontakcie ze światem.

Odświeżanie 120 Hz

Częstotliwość odświeżania jest samoczynnie przypasowana do wyświetlanych treści*, poprawiając ich płynność w dynamicznych i pełnych szczegółów scenach czy złożonych animacjach w grach. Wszystkie wyświetlają się bez zacięć i zakłóceń.

rewelacyjne brzmienie

Odkryj bogate i głośne brzmienie. Na dodatek, za sprawą technologii Dolby Atmos™ poczujesz, jakby dźwięk otaczał Cię ze wszelkich stron.

* Superpłynne odświeżanie 120 Hz dostępne tylko na ekranie głównym.

Dzięki współpracy z innymi urządzeniami Galaxy Twój Galaxy Z Flip4 może usprawniać Ci dużo codziennych zadań. Sparuj go ze smartwatchem lub słuchawkami,posiadać dostęp do płatności zbliżeniowych, własnego trenera na nadgarstku czy wygodnie słuchać ulubionej muzyki.

Ekosystem Galaxy

Wszystko należycie się składa
Proste przenoszenie danych na Galaxy

Przy zmianie urządzenia na Galaxy możesz prosto zachować stare informacje i treści. fotografie, filmy, kontakty czy wydarzenia z kalendarza zostaną przeniesione na nowy smartfon, choćby gdy zmieniasz system operacyjny*. Do transferu danych wykorzystaj aplikację Smart Switch, przystępną w Sklepie Play lub w wersji na komputer PC albo Mac**.

* dane i treści dostępne do transferu mogą się różnić w zależności od systemu operacyjnego. By uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z działem pomocy producenta Samsung.

** Transfery przewodowe wymagają co najmniej systemów Android™ 4.3, iOS 5 lub Windows Mobile OS 8.1 czy OS 10 na starym urządzeniu. Urządzenia ze starszym systemem operacyjnym muszą korzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Jeśli nie masz wymaganego kabla/złącza USB do przewodowego transferu do Galaxy, możesz na dodatek skorzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Otwórz Smart Switch Mobile w „Ustawieniach" na swym nowym telefonie Galaxy albo pobierz Smart Switch na komputer PC/Mac. Aby przesłać dane z iCloud albo innej chmury, wymagane jest połączenie transmisji informacji. Żeby zapobiec zniekształceniu wiadomości SMS przesyłanych z systemu iOS, należy zmienić ustawienia aplikacji iMessage.

Proste przenoszenie danych na Galaxy

Przy zmianie urządzenia na Galaxy możesz z łatwością zachować stare dane i treści. zdjęcia, filmy, kontakty czy wydarzenia z kalendarza zostaną przeniesione na nowy smartfon, choćby gdy zmieniasz system operacyjny*. Do transferu informacji wykorzystaj aplikację Smart Switch, dostępną w Sklepie Play lub w wersji na komputer PC lub Mac**.

* informacje i treści przystępne do transferu mogą się różnić w zależności od systemu operacyjnego. By uzyskać więcej danych, skontaktuj się z działem pomocy producenta Samsung.

** Transfery przewodowe wymagają co najmniej systemów Android™ 4.3, iOS 5 lub Windows Mobile OS 8.1 czy OS 10 na starym urządzeniu. Urządzenia ze starszym systemem operacyjnym muszą korzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Jeśli nie masz wymaganego kabla/złącza USB do przewodowego transferu do Galaxy, możesz ponadto skorzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Otwórz Smart Switch Mobile w „Ustawieniach" na swym nowym telefonie Galaxy albo pobierz Smart Switch na komputer PC/Mac. By przesłać dane z iCloud albo innej chmury, wymagane jest połączenie transmisji danych. By zapobiec zniekształceniu wiadomości SMS przesyłanych z systemu iOS, należy zmienić ustawienia aplikacji iMessage.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Samsung Galaxy S23 SM-S911
Samsung Galaxy S23 SM-S911
Kup teraz 2834,19 4799 zł

Oszczędzasz aż 1965rabat 41 %

MagicMobile.pl szczegóły
Samsung Galaxy M23
Samsung Galaxy M23
Kup teraz 728,19 1300 zł

Oszczędzasz aż 572rabat 44 %

MagicMobile.pl szczegóły
Samsung Galaxy S21 FE 5G SM-G990
Samsung Galaxy S21 FE 5G SM-G990
Kup teraz 1862,19 2999 zł

Oszczędzasz aż 1137rabat 38 %

MagicMobile.pl szczegóły
Apple iPhone 13 128GB
Apple iPhone 13 128GB
Kup teraz 2655,17 4429 zł

Oszczędzasz aż 1774rabat 40 %

MagicMobile.pl szczegóły
Apple iPhone 12 128GB
Apple iPhone 12 128GB
Kup teraz 2489,17 4149 zł

Oszczędzasz aż 1660rabat 40 %

MagicMobile.pl szczegóły
Motorola Moto G73
Motorola Moto G73
Kup teraz 799 1299 zł

Oszczędzasz aż 500rabat 38 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Huawei Nova 10
Huawei Nova 10
Kup teraz 1444,15 2500 zł

Oszczędzasz aż 1056rabat 42 %

MagicMobile.pl szczegóły
Huawei Nova 9
Huawei Nova 9
Kup teraz 1299 2300 zł

Oszczędzasz aż 1001rabat 44 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Motorola Edge 40 Pro
Motorola Edge 40 Pro
Kup teraz 2999 5279 zł

Oszczędzasz aż 2280rabat 43 %

Sferis.pl szczegóły