Archiwum

TV LED Sony KDL-32RE400

 • Kategoria telewizor LED
 • Przekątna ekranu 32 "
 • Rozdzielczość 720p - HD Ready
 • Funkcje Smart TV
 • Format obrazu 16/9
 • Złącza HDMI 2
 • Złącza USB 2
 • Wejścia Euro 1
 • Szerokość 82.6 cm
 • Pobór mocy 41 W
 • Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
 • Standard Vesa 100 x 200
 • Klasa energetyczna A
Kup teraz 1200
ELECTRO.pl

73589 opinii

Telewizor SONY LED KDL-32RE400 technika High Dynamic Range dla rzeczywistego obrazu Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) szczegóły normalnie utracone w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach zostają zachowane, co daje o sporo bardziej dynamiczny obraz.

zobacz fakturę połyskującej metalowej powierzchni skrzydła samolotu i światło słoneczne odbijające się od kadłuba. Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii X-Reality™ PRO technologia przetwarzania obrazu X-Reality™ PRO interpoluje wszystkie piksele, dając perfekcyjną przejrzystość obrazu.

Ponieważ analizowane są pojedyncze kadry, każda scena zostaje porównana z naszą specjalną bazą danych, w celu udoskonalenia wyświetlanego obrazu oraz zmniejszenia szumów, dając w konsekwencji nieprzeciętnie realistyczny obraz.

Różnica jest wyraźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów. Wykonany do słuchania: ClearAudio+ Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszelkich stron.

Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania. Zarządzanie przewodami Wyrzuć przewody z widoku. Wszystkie przewody można starannie ukryć z tyłu telewizora i schować w stojaku, aby utrzymać ład i porządek.

Przód bez przewodów Ukryj wszystkie przewody z dekoderów albo odtwarzaczy Blu-ray w unikatowej podstawie. Wąska rama o wyglądzie aluminium Wąska rama sprawia, że telewizor jest smukły i wygląda bardzo interesująco, zezwalając skupić wzrok na ekranie i cieszyć się genialną rozrywką.

Jego spektakularne aluminiowe wykończenie sprawia, że telewizor nadzwyczajnie się demonstruje, choćby kiedy jest wyłączony. Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie Ciesz się płynnym obrazem i dużą ostrością szczegółów choćby podczas szybkich akcji dzięki technice Motionflow.

Działanie tej nowoczesnej technologii polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów pomiędzy klatki oryginalnego materiału. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów pomiędzy klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach.

Niektóre modele są zaopatrzone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która uniemożliwia rozmywaniu obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd. Zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase Telewizory BRAVIA™ korzystają z mocnego modelu komputerowego do analizy i kompensowania niedokładności w pracy głośników.

Jest to możliwe dzięki bardziej precyzyjnemu „próbkowaniu" częstotliwości głośników. Uzyskane dane są używane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.

technika DSEE: przywracanie szczegółów w cyfrowym dźwięku wideo z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się korzystnej jakości dźwięku.

To efekt cyfrowej kompresji, z którą przede wszystkim konsoliduje się utrata sporej ilości informacji. Technika Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zapewnia naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową Możesz nagrywać programy telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB o obszerności do 2 TB, a następnie odtwarzać je w dowolnym momencie.

Do rozpoczęcia zapisu można zastosować przycisku albo programatora czasowego. W celu rozpoczęcia rejestracji oglądanego programu starczy nacisnąć przycisk REC; na końcu programu nagrywanie automatycznie się wyłączy.

Obsługa wielu formatów nagrań z nośników USB Odtwarzaj ulubioną treść cyfrową z dowolnej pamięci USB. Odtwarzanie z nośników USB z obsługą wielu formatów pozwoli odtworzyć praktycznie każdy materiał, w tym muzykę, filmy wideo i kolekcje fotografii.

Obsługa szerokiego wachlarza kodeków zagwarantuje maksymalną uniwersalność. Po prostu podłączasz i odtwarzasz. Technika S-Force Front Surround: dźwięk rodem z kina Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji.

technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i stosownie modyfikuje stopnie głośności, opóźnienia, a także widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Model Nazwa/rozmiar(s) Procesor Kontrast kolor Motion Wzornictwo Smart TV Pilot A1 65"/163.9cm 55"/138.8cm OLED One Slate Design with Acoustic Surface™ Aluminiowy pilot z funkcją poleceń głosowych XE93 65"/163.9cm 55"/138.8cm Flush Surface Panel Pilot z funkcją poleceń głosowych XE90 75"/189.3cm 65"/163.9cm 55"/138.8cm 49"/123.2cm Slim Aluminium Pilot z funkcją poleceń głosowych XE85 75"/189.3cm 65"/163.9cm 55"/138.8cm (85" przystępne w XD85) 75" 65" 55" Slim Aluminium Pilot z funkcją poleceń głosowych XD83 49"/123.2

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
TV LED LG 50UM7450
TV LED LG 50UM7450
Kup teraz 1739 1799 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 3 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły