Archiwum

Japońska firma Hario specjalizuje się w produkcji szkła borokrzemianowego ze szklanek żaroodpornych i innych przyborów do parzenia kawy i herbaty. Produkty Hario to nowy poziom przygotowania napoju, który można wykorzystać jednocześnie w kawiarni, jak iw domu.

Zostały produkowane, żeby wydobyć subtelne aromaty pojedynczych kaw albo herbat, których nie można wyczuć przy normalnym parzeniu tureckim albo francuskim w prasie. Waga Hario V60 z timerem to nieszablonowe i bezawaryjne narzędzie do kontroli jakości kawy i innych napojów.

Pozwala osiągnąć idealne rezultaty zawsze. Atrybuty: Kompaktowy współczynnik kształtu Przyciski dotykowe wyświetlacz przedstawiający wagę i czas zaimplementowany timer do kontrolowania czasu parzenia i nalewania samoczynne wyłączanie (dwa tryby) Przycisk resetowania (tara) niewiele znacząca masa mierzalna: 2 g Maksymalna masa mierzalna: 2 kg dokładność odczytu: w zakresie 2 g - 200 g: 0,1 g w zakresie 200 g - 500 g: 0,5 g w zakresie 500 g - 2 kg: 1 g Baterie: 2 baterie AAA ( w...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Waga kuchenna | różne modele
Waga kuchenna | różne modele
Kup teraz 182 346,22 zł

Oszczędzasz aż 164,50rabat 48 %

XXLgastro.pl

47 opinii

szczegóły