Archiwum

Waga Xiaomi Mi Smart Fat Body Scale 2

  • Kategoria waga łazienkowa
  • Rodzaj analityczna
  • Maksymalna waga 150 kg
  • Dokładność pomiaru 50 g
  • Kolor biały, niebieski
Kup teraz 58 120 zł

Oszczędzasz aż 62rabat 52%

OleOle!

29739 opinii

 Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Waga Łazienkowa Najnowsza waga firmy Xiaomi, to połączenie estetyki z innowacyjną technologią, dzięki której uzyskane pomiary oraz ich analiza są jeszcze skrupulatniejsze.

Najnowszy model wagi, oznaczony modelem XMTZC05HM. Prosimy uważać na starsze wersje!. Jeszcze bardziej staranny pomiar masy ciała zaawansowany technologicznie sensor G i czujniki tworzone ze stali manganowej wykrywają zmiany z starannością do 50 g, dzięki temu pomiary są jeszcze bardziej dokładne.

przejrzyj poziom tkanki tłuszczowej Masa ciała to nie tylko zawartość tkanki tłuszczowej, ale także kolekcja innych parametrów dzięki którym możemy ocenić nie tylko jego budowę,staranny skład. Waga Xiaomi wyekwipowana jest w precyzyjny sensor pomiaru tkanki tłuszczowej w ciele (BIA), który sprawdza aż 13 parametrów takich jak masa ciała, wskaźnik BMI, zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, poziom wody, zawartość białka w tkance mięśniowej, wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej, podstawowej przemiany materii czy masy kostnej.

Ale to nie wszystko. Najnowsza odsłona wagi Xiaomi potrafi na podstawie skatalogowanych informacji ocenić także biologiczny wiek użytkownika, wskaźnik perfekcyjnej wagi, rodzaj sylwetki czy ocenę stanu zdrowia. Bluetooth 5.0 Low Energy Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 została zaopatrzona w energooszczędny moduł Bluetooth 5.0., co umożliwia używanie jej choćby do 12 miesięcy z wykorzystaniem zaledwie czterech baterii typu AAA, gwarantując równocześnie szybką transmisję danych i komunikację z aplikacją przenośną.

Wspomniana, przeznaczona aplikacja, inteligentnie przetwarza zgromadzone informacje i w czytelny sposób demonstruje wszelkie odczyty, dzięki czemu jest szczególnie prosta i instynktowna w obsłudze. Ascetyczny design Urządzenia firmy Xiaomi znane są ze swego bezkompromisowego, a zarazem nowoczesnego wzornictwa, nie inaczej jest w przypadku najnowszej odsłony wagi.

Połączenie szkła i aluminium sprawia, że waga jest nie tylko nietrudna w utrzymaniu w czystości, ale także będzie nadzwyczajnie komponować się z każdym wnętrzem czy to w łazience czy sypialni. Dedykowana aplikacja Dzięki przeznaczonej aplikacji uzyskujesz dostęp do wszelkich statystyk składu ciała takich jak zawartość tkanki mięśniowej, kostnej, tłuszczowej czy wody.

Pozwala to na jeszcze lepsze kontrolowanie stanu zdrowia jak i fizycznego stanu Twojego ciała każdego dnia. Dodatkowo waga najnowszej generacji pozwala na utworzenie nawet 16 profili dla całej rodziny, które są samoczynnie rozpoznawane przez wagę..

informacje technologiczne wagi Xiaomi Mi Body Composition Scale 2: Zakres pomiaru wagi: 100 g - 150 kg dokładność pomiaru: 50 g Jednostki miary: Kilogramy (kg) / Funty (lb) Funkcje: Pomiar masy ciała, BMI, masa mięśniowa, tkanka kostna, tkanka tłuszczowa, zawartość wody w organizmie, analiza impedancji bioelektrycznej, analiza 13 typów...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
EMOS WAGA ŁAZIENKOWA PT-718 Z INDEKSEM BMI
EMOS WAGA ŁAZIENKOWA PT-718 Z INDEKSEM BMI
Kup teraz 91 164 zł

Oszczędzasz aż 73rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły