Archiwum

Besco 150 x 68 (GLORIA150)

  • Kategoria wanna
  • Kod producenta GLORIA150
  • Wymiary 150 x 68 cm
  • Typ wolnostojące
Oferta tymczasowo niedostępnaWanna Gloria 150

Materiał: Mineral DuraBe

wymiary: 150 x 68 cm

objętość: 160 l

Kolor: biały

Odpływ klik-klak w odcieniu chrom: w cenie wanny

(syfon bez przelewu). Syfon z przelewem widoczny na zdjęciach należy dokupić

Wanna dostępna w pełnym kolorze albo opcji dwukolorowej we wszelkich barwach palety RAL (kolor na zamówienie)
odcień czarny lub czerwony nr 3000 +10% do ceny wanny
pozostałe odcienie +50% do ceny wanny

Materiał Mineral DuraBe

Produkty wytwarzane w technice Mineral DuraBe są doszlifowane wyjątkowo wytrzymałą warstwą Gelcoat. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wanny i brodziki charakteryzują bardzo korzystne atrybuty użytkowe
i estetyczne. Produkty tworzone z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit, oraz żywicy, znamionuje perfekcyjnie gładka, nieporowata powierzchnia o niezwykle wysokiej trwałości i niepodatności na przebarwienia. Antybakteryjne atrybuty warstwy Gelcoat upraszczają utrzymanie artykułu w czystości i zapobiegają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co często stanowi wielki problem w łazience.

Wanny wolnostojące

przez lata synonim luksusu dostępnego jedynie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o adekwatnie znacznych zasobach finansowych – dziś w zasadzie niezbędny element każdej stylowej i popularnej łazienki! zdecydowanie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na mnogość przystępnych modeli, kształtów, rozmiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie perfekcyjnym elementem równocześnie wnętrz konwencjonalnych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych bezkompromisowych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najistotniej prestiżowych pism wnętrzarskich. Dodatkowo opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny w środku powoduje, iż będzie ona centralnym elementem tego wnętrza, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.


Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut