Archiwum

Besco 160 x 70 (GOYA160)

  • Kategoria wanna
  • Kod producenta GOYA160
  • Wymiary 160 x 70 cm
  • Typ wolnostojące
Oferta tymczasowo niedostępnaWanna Goya 160

Materiał: Mineral DuraBe

wymiary: 160 x 70 cm

pojemność: 200 l

Kolor: biały

Odpływ w kolorze chrom: w cenie wanny

Wanna dostępna w pełnym kolorze we wszelkich barwach palety RAL (kolor na zamówienie)
odcień czarny albo czerwony +10% do ceny wanny
pozostałe odcienie +50% do ceny wanny

Materiał Mineral DuraBe

Produkty wytworzone w technice Mineral DuraBe są dopracowane niezwykle odporną warstwą Gelcoat. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wanny i brodziki cechują niezwykle dobre właściwości użytkowe
i estetyczne. Produkty stworzone z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit, oraz żywicy, charakteryzuje nieprzeciętnie gładka, nieporowata powierzchnia o wyjątkowo wysokiej trwałości i odporności na przebarwienia. Antybakteryjne cechy warstwy Gelcoat ułatwiają utrzymanie towaru w czystości i uniemożliwiają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co często stanowi wielki problem w łazience.

Wanny wolnostojące

przez lata synonim luksusu przystępnego wyłącznie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o stosownie obszernych zasobach finansowych – dziś w zasadzie potrzebny składnik każdej stylowej i popularnej łazienki! bezsprzecznie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na obfitość przystępnych modeli, kształtów, wymiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie doskonałym elementem równocześnie wnętrz klasycznych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych surowych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najbardziej prestiżowych pism wnętrzarskich. Ponadto opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny we wnętrzu powoduje, iż będzie ona centralnym elementem tego wnętrza, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.


Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut