Archiwum

BOSCH Professional Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 12V-30, 2 akumulatory + akcesoria (0.601.9G9.001)

  • Kategoria wiertarko-wkrętarka
Oferta tymczasowo niedostępna

BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w wytwarzaniu. Twórcą tej firmy jest Robert Bosch który, w pełni zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi marki marka Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,także stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego.

Głównym założeniem producenta stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, przede wszystkim dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, aby uzupełnić ofertę mistrzowskich elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość firmy Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,firma Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.Profesjonalna wkrętarka BoschProfesjonalna wiertarko wkrętarka Bosch GSR 12V-30.

Jest to wkrętarka kieszonkowa z możliwością umieszczenia w kaburze przypiętej do paska. Ma moment obrotowy 30 Nm przy niepokaźnej masie tylko 0,72 kg sprawie, iż urządzenie jest wyjątkowo nieraz wybierane do pracy zawodowych.

Wiertarko wkrętarką jesteśmy w stanie wkręcać śruby do 10 mm, a także na wiercić w stali do 10 mm a w drewnie nawet do 20 mm. Wysokiej jakości dwu biegowa przekładnia mechaniczna pozwala w bardzo prosty sposób skonsolidować moc i obroty do wykonywanej pracy.

Na 1 biegu wkręcamy wkręty i wiercimy większymi średnicami a na 2 biegu wiercimy mniejszymi średnicami. Dzięki wyższym obrotom możemy także założyć kamienie szlifierskie do szlifowania. 20 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowiezapewnia wysoką precyzję wkręcania oraz długi, bezusterkowy czas stosowania a uzupełniające ustawienie na pozycje wiercenia sprawia wyłączenie sprzęgła.

Urządzenie zastosowaną diodę podświetlającą miejsce pracy. Posiada płynna regulację obrotów, a także zmianę obrotów prawo/lewo.System ECP (Electronic Cell Protection) zagwarantuje ochronę przed przegrzaniem, a także przeciążeniem silnika oraz akumulatora.

Wiertarko wkrętarka współpracuje z akumulatorami litowo-jonowymi 12V co umożliwia niezwykle długi czas eksploatacji bez zapotrzebowania częstego ładowania akumulatorów. Akumulatory nie mają efektu pamięci, a także efektu samorozładowaniaoraz są szczególnie odporne na niskie temperatury.zalety artykułu:- Lekka waga, umożliwia długa prace bez konieczności przestojów w pracy- Wiertarko wkrętarka GSR 12V-30 współpracuje z akumulatorami w technologii litowo-jonowej co gwarantuje dużążywotność i prędkie ładowanie- ma diodę podświetlającą miejsce pracy, sprzęgło z regulowanym momentem obrotowym, obroty prawo /lewo idwa biegi, to wszystko zezwala na bardzo szerokie użycie wkrętarki podczas prac domowych i zawodowychZakres wierceń:- Średnica wiercenia w aluminium 13 mm- Maks.

średnica wiercenia w metalu 10 mm- Maks. Wiercenia w drewnie 20 mm- Maks. Wkręcanie wkrętów 10 mmDane technologiczne:- Moment obrotowy (wkr. Miękkie/twarde/maks.) 18/30/ Nm- prędkość obrotowa bez obciążenia (1.

/ 2. Bieg) 0 420 / 0 1.600 min-1- rodzaj akumulatora, technologia litowo-jonowa- Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks. 0,8 / 10 mm- ilość zakresów momentu obrotowego 20+1- Napięcie akumulatora 12V- Ciężar bez akumulatora 0,72 kgZawartość zestawu:- Wiertarko wkrętarka GSR 12V-30 korpus (na wyposażeniu nie posiada akumulatorów i ładowarki)- Opakowanie karton- Instrukcja w języku polskim- Karta gwarancyjnaDlaczego warto wybrać ten produkt?System ECP (Electronic Cell Protection) zagwarantuje długą żywotność i dłuższy czas pracy akumulatora.

Kompaktowa, poręczna budowa perfekcyjna do lekkich prac wykończeniowych. Dzięki Flexible Power System narzędzie działa z akumulatorami i ładowarkami Bosch Professional w tej samej klasie napięcia.cKupując u nas masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja), a także bezproblemowej gwarancji producenta.

produkt jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani towaru na stronie producenta dostajemy 36 miesięcy gwarancji.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 185-LI
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 185-LI
Kup teraz 428 698 zł

Oszczędzasz aż 270rabat 39 %

Castorama szczegóły