Archiwum

Wioślarz indukcyjny HORIZON FITNESS Oxford 6 ViewFit

  • Kategoria wioślarz
  • Maksymalna waga ćwiczącego 160 kg
Kup teraz 4699 6990 zł

Oszczędzasz aż 2291rabat 33%

Avans.pl

Wioślarz Oxford 6 Viewfit firmy Horizon to jednostajne urządzenie treningowe - zarówno dla początkujących, jak i dla ambitnych sportowców! akcentuje się prostym, ponadczasowym wzornictwem i przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi.

ELEKTROMAGNETYCZNY HAMULEC INDUKCYJNYWioślarz Horizon Oxford 6 Viewfit zniewala swoją technologiczną konstrukcją. Zastosowano w nim elektromagnetyczny hamulec indukcyjny ("Eddy-Current-Brake"), który można regulować na 20 stopniach, co zagwarantuje płynne wiosłowanie i naturalne ruchy.

Kolejną zaletą tego systemu hamulcowego jest niski poziom hałasu w trakcie treningu - trenuj kiedy chcesz, nie przeszkadzając innym. DŁUGA SZYNA, PODWYŻSZONE SIEDZISKOBardzo długa aluminiowa szyna, po której porusza się poręczne siedzisko, zapewnia wioślarzowi Horizon Oxford 6 Viewfit niezbędną stabilność.

wygodna wysokość szyny i siedziska upraszcza wsiadanie i wysiadanie. Uchwyt do ciągnięcia wioślarza jest antypoślizgowy - dzięki temu możesz dać z siebie wszystko podczas treningu!dostosowywanE PODNÓŻKI regulowane podnóżki z momentalnie zwalnianymi paskami jeszcze gwarantują wysoki poziom komfortu treningu.PODŚWIETLANA KONSOLA LCD 5,4 CALADzięki kompatybilnej konsoli Viewfit wszystkie informacje treningowe masz zawsze przy sobie!Konsola Horizon Oxford 6 Viewfit wyposażona jest w podświetlany ekran LCD o przekątnej 5,4 cala (13,7 cm).

Obsługa jest wyjątkowo przejrzysta i odbywa się za pomocą różnorodnych gumowych przycisków. Podczas treningu konsola stale powiadamia o czasie, pociągnięciach wioślarskich, przebytych metrach, czasie/500 m, SPM (pociągnięciach na minutę), kaloriach i watach -posiadać te wartości za każdym razem na oku, kąt nachylenia konsoli można dowolnie regulować.

Istnieje ponadto możliwość dopełniającego wyświetlania tętna na monitorze (z opcjonalnym pasem na klatkę piersiową).12 PROGRAMÓW TRENINGOWYCHNa konsoli można ustawić 12 programów: ręczny, spalanie tłuszczu, dystans, interwały treningowe (Czas, Dystans), interwały wyczynowe (trwałość, szybkość), wyścig (Początkujący, średnio progresywny, nowoczesny), a także trening tętna (Maksymalne tętno, Docelowe tętno).

KOMPATYBILNY Z VIEWFITDane zarejestrowane w trakcie treningu można przesyłać bezprzewodowo do Twoich urządzeń mobilnych dzięki kompatybilności z Viewfit - na dodatek bezpośrednio do Twojej ulubionej aplikacji (np.

Strava, Polar Flow, Garmin Connect i wielu innych).FUNKCJA SKŁADANIA, KÓŁKA TRANSPORTOWE Horizon Oxford 6 Viewfit nadaje się do każdego salonu dzięki stylowemu, ciemnemu wzornictwu. Po zakończeniu treningu można go prosto odstawić na bok dzięki kółkom transportowym.

w dodatku maszynę wioślarską można postawić, żeby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest użytkowana! Naturalny ruch! Wyjątkowo cichy w trakcie treningu nad wyraz długa szyna tworzona z wysokiej jakości aluminium wyszukany, ciemny i funkcjonalny wygląd Możliwość regulacji kąta nachylenia konsoli Viewfit zapewnia przesyłanie informacji treningowych do maszyn przenośnych Urządzenie wioślarskie można podnosić o 90° i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, gdy nie jest używane.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Wioślarz HAMMER COBRA
Wioślarz HAMMER COBRA
Kup teraz 1700 2099 zł

Oszczędzasz aż 399,01rabat 19 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły