Archiwum

Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION - DOSTAWA GRATIS

  • Kategoria wioślarz
  • Maksymalna waga ćwiczącego 130 kg
Kup teraz 3999 6599 zł

Oszczędzasz aż 2600rabat 39%

Homefitness

Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich, a także fitness.

Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszystkich mięśni ciała.

Wioślarz Aquon Evolution w wyśmienity sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest szczególnie bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszystkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym umocnione poprawę wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem doskonałym treningiem dla całego ciała!

technologia i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest niezwykle realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution firmy HAMMER akcentuje wysoki opór ( do 350 Watt) poprzez co jest on świetny do intensywnego treningu.

wygodne siedzisko zaopatrzone w łożyska kulkowe porusza się na zrównoważonej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość pomiędzy podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w fachowych łodziach wiosłowych.

bardzo długa taśma (182cm) pozwala na trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Krystaliczny komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki temu wyświetlacz jest prawidłowo widoczny z każdej pozycji.

Komputer wyświetla następujące dane: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, liczba wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie samoczynnie skorygowany.

FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER zapewnia trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe atrybuty: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 samoczynnych i przeróżnych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej oraz program rywalizacji z komputerem.

Najważniejsze dane o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), wykorzystywany do treningów przez profesjonalnych atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość między podnóżkami tylko 9 cm ekran LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki czemu jest adekwatny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zapewnia maksymalną stabilność wygodne siodełko wyekwipowane w łożyska kulkowe gwarantuje nad wyraz cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne zalety: obfity stabilny wioślarz, ma solidą ramę konstrukcja zbliżona do Concept 2 potężne opory podczas wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny obfity czytelny ekran wyjątkowo dobry stosunek jakość - wartość Estetycznie stworzony Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, Czas po 500 m, liczba spalonych kalorii, Watt, ilość wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe ekran LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 8 informacje techniczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 stopni Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans pomiędzy pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm rozmiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga towaru: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) dodatkowe informacje: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Wioślarz HAMMER COBRA
Wioślarz HAMMER COBRA
Kup teraz 1100 2099 zł

Oszczędzasz aż 999rabat 48 %

Homefitness szczegóły