Archiwum

Wioślarz wodny KINGSMITH RMWR1F SA

  • Kategoria wioślarz
Kup teraz 2099 3699 zł

Oszczędzasz aż 1600rabat 43%

Sferis.pl

Wioślarz wodny King Smith WR1 Bluetooth Brązowy Ciesz się szykownym i produktywnym treningiem w komfortowym domowym otoczeniu dzięki wioślarzowi Kingsmith WR1! Ten kompaktowy sprzęt wiosłowy zagwarantuje intensywny trening mięśniowy, dostosowany do Twojego poziomu fitness.

Dzięki regulacji oporu, wygodnemu siedzisku i uchwytom, możesz przystosować trening do swych potrzeb i celów. Wioślarz WR1 nie tylko gwarantuje kompleksowy efekt treningowy, lecz także wprowadza do Twojego domu stylowy akcent.

Czas skorzystać z tej produktywnej opcji treningowej, która pozwoli Ci w pełni radować się piękną sylwetką. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Bluetooth: Tak Funkcja pamięci: Tak Kółka Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Materiały: Drewno jesionowe, Pianka, Metal, Plastik Monitor sprawności Możliwość złożenia Panel sterowania: ekran LCD Aplikacja: KS Fit rozmiar roboczy: 2060 x 500 x 560 mm wymiar złożony: 720 x 500 x 580 mm drobna przestrzeń Jedną z głównych zalet wioślarza Kingsmith WR1 jest jego kompaktowość.

Ma małe wymiary, które pozwalają z łatwością umieścić go w dowolnym kącie domowej przestrzeni, nie zajmując dużo miejsca. Jest to stanowczo wygodne dla osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią w domu, a mimo to chcą posiadać produktywną maszynę do regularnych treningów.

Siła wody Kingsmith WR1 to progresywny system, który gwarantuje uczucie naturalnego wiosłowania na wodzie. System ten oferuje płynny opór regulowany do twojego tempa i siły, co umożliwia intensywny i miły trening.

Łopatki wioślarza są produkowane z wytrzymałego włókna szklanego, co zagwarantuje realistyczne odczucia w trakcie wiosłowania. Dbałość o detale Wioślarz Kingsmith WR1 to sprzęt klasy premium dzięki zaimplementowaniu najwyższej jakości drewna oraz nieszablonowej dbałości o detale.

wyróżnia się nie tylko swoim przepięknym wyglądem, ale także dodatkowymi funkcjami, takimi jak funkcjonalne siedzisko czy poręczny uchwyt na smartfon albo tablet. Każdy szczegół WR1 został zaprojektowany, żeby zapewnić Ci maksymalny komfort i wygodę podczas treningu.

Ciesz się ekskluzywnym urządzeniem treningowym, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele fitness i przyciągnie uwagę swoim specyficznym stylem i funkcjonalnością. Trening całego ciała Uzyskaj najszczególniej kompletny trening i ćwicz wszystkie obszary ciała w trakcie tej samej sesji.

Wiosłowanie jest jednym z niewielu ćwiczeń, w którym prawie wszystkie mięśnie są w pełni zaangażowane, ponieważ stymuluje większość głównych grup mięśniowych - w tym mięśni grzbietowe (łopatki), mięśni czerwonego uda, mięśni dwugłowe ramion i przedramion, a także mięśni brzucha.

Aplikacja KS Fit Dzięki połączeniu Bluetooth możesz zsynchronizować swoje urządzenie z aplikacją KS Fit. Stąd możesz śledzić swoje sesje i cieszyć się spersonalizowanymi treningami z telefonu albo tabletu.

SPECYFIKACJA technologicznA Bluetooth: Tak Funkcja pamięci: Tak Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Monitor skuteczności: Tak Możliwość złożenia: Tak Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android, iOS Paski na nogi: Tak dostosowywane osłony stopy: Tak System oporu: Woda rodzaj koła zamachowego: Pasek klinowy wariant kontroli: obrotowy typ wyświetlacza: LCD Wymagane baterie: Tak Wyściełane siedzenie: Tak Wyświetlany wynik: Tak Wyświetlone parametry treningu: Kalorie, Dystans, szybkość, Czas Zmienny opór: Tak Uchwyt na butelkę: Nie zaimplementowany wentylator: Nie Kółka: Tak Materiały: Drewno jesionowe, Pianka, Metal, Plastik Baterie w komplecie: Nie ilość baterii: 2 wariant baterii: AA wymiar roboczy: 2060 x 500 x 560 mm wymiar złożony: 720 x 500 x 580 mm Głębokość opakowania: 525 mm Szerokość opakowania: 745 mm Wysokość opakowania: 620 mm Waga towaru: 30 kg Waga wraz z opakowaniem: 34 kg ilość opakowań: 1

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Wioślarz indukcyjny HORIZON FITNESS Oxford 6 ViewFit
Wioślarz indukcyjny HORIZON FITNESS Oxford 6 ViewFit
Kup teraz 3699 6399 zł

Oszczędzasz aż 2700rabat 42 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły