Archiwum

Zamrażarka AMICA FS151.3C

  • Kategoria zamrażarka
  • Klasa energetyczna A+
  • Pojemność 139 l
  • Zdolność zamrażania 13 kg/24h
  • Kolor biały
Kup teraz 907,04 1299 zł

Oszczędzasz aż 392rabat 30%

OleOle!

29739 opinii

Zamrażarka skrzyniowa skrzyniowa Amica FS151.3C z klasą energetyczną A+ szczególnie niski poziom głośności oraz oszczędność energii z klasą energetyczną A+ nad wyraz niski poziom głośności i oszczędność energii z klasą energetyczną A+ zobacz, co możesz zyskać, wybierając Amica FS151.3C OSZCZĘDNOŚĆ Klasa energetyczna A+ Oszczędność energii elektrycznej – aż do 20%!

FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje znacznie zredukowaną liczba dźwięków. 01 02 03 01 02 03 01 FreezerBox wygodny kosz w zamrażarce pomoże w organizacji i dostępie do najważniejszych produktów!

02 Zawiasy z utrzymaniem pozycji drzwi Zapomnij o uciążliwym opadaniu drzwi zamrażarki! Zawiasy utrzymują pozycję drzwi, a ty możesz komfortowo korzystać z urządzenia. 03 Rolki jezdne Umieszczone z tyłu zamrażarki ułatwią przestawianie urządzenia.

01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Cicha praca Maksymalna efektywność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 03 Uchwyt zewnętrzny wygodny uchwyt dla wygodnego otwierania drzwi zamrażarki.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. 01 FreezerBox wygodny kosz w zamrażarce pomoże w organizacji i dostępie do najważniejszych produktów! 02 Zawiasy z utrzymaniem pozycji drzwi Zapomnij o uciążliwym opadaniu drzwi zamrażarki!

Zawiasy utrzymują pozycję drzwi, a ty możesz wygodnie korzystać z urządzenia. 03 Rolki jezdne Umieszczone z tyłu zamrażarki ułatwią przestawianie urządzenia. 01 Kolor: biały Biały kolor lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi.

02 Cicha praca Maksymalna efektywność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 03 Uchwyt zewnętrzny komfortowy uchwyt dla wygodnego otwierania drzwi zamrażarki. Zamrażarki Amica Wybierz poręczną zamrażarkę do Twojego domu Szukasz uzupełniającej przestrzeni na Twoje zapasy? Urządzenia Amica są komfortowe w używaniu, mają unikatowe funkcjonalności i użyteczne rozwiązania.

dzisiaj możesz zadbać o świeżość i utrzymanie dobrej jakości Twoich artykułów spożywczych, dzięki którym w każdej chwili przyrządzisz pyszny posiłek. Wysoka klasa energetyczna A+ produktywność lodówki przy mniejszym koszcie energii Czy wiesz, iż możesz zrobić 55 000 koktajli, nie płacąc przy tym za zastosowaną do ich wykonania energię elektryczną? Jest to realne, jeśli korzystasz z sprzętów Amica wyekwipowanych w Wysoką klasę energetyczną A+.

ilość zaoszczędzonego prądu, zastosowana później przez blender ręczny Amica, pozwoli na przygotowanie prawdziwej uczty. Warto oszczędzać! FreezerBox Kosz, który pomoże Ci zadbać o porządek Trudno jest Ci się odnaleźć wśród znacznej ilości przechowywanych artykułów? Kosz FreezerBox, w który pozostały wyekwipowane wybrane sprzęty Amica, to genialne rozwiązanie dla osób poszukujących sposobu na optymalizację przestrzeni i utrzymanie porządku.

Od dzisiaj już za każdym razem odszukasz to, czego szukasz! Cicha prac...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut