Archiwum

Morphy Richards 300260

  • Kategoria żelazko
  • Kolor czerwony
Kup teraz 150 229 zł

Oszczędzasz aż 79rabat 34%

Mall.pl

82830 opinii

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY firmy MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Żelazko Breeze Ionic z ceramiczną stopąDzięki nowemu żelazku Breeze Ionic zadbasz o ubrania i sprawisz, że po prasowaniu staną się one jedwabiście gładkie.

Ceramiczna stopa Ionic antystatycznie wyrównuje powierzchnię dzianin i równocześnie czyni je miękkimi. Duża moc skraca czas potrzebny do nagrzania się żelazka. Funkcja samoczynnego wyłączania dba o bezpieczeństwo i oszczędzanie energii.

Po kilku minutach bezczynności żelazko przechodzi w tryb czuwania. Pionowy wyrzut pary umożliwia zadbanie nie tylko o odzież,też odświeży i wyprasuje także zasłony. Funkcja autooczyszczania sprawia, że żelazko samoczynnie pozbywa się osadu.

Przedłuża to jego żywotność i dobrze wpływa na jego pracę. Z żelazkiem Breeze Ionic zapomnisz o kapaniu wody. Od teraz unikniesz plam na tkaninach. Z regulatorem pary wybierzesz trafny poziom, który sprawnie pozwoli wyprasować nawet największe zagniecenia.producent Morphy Richards produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezusterkowym i funkcjonalnym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną umożliwiają oszczędność czasu, a także odciążenie z codziennych obowiązków.

firma pochodzi z sporej Brytanii, gdzie jest nad wyraz lubiana i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.informacje technologiczne:- Moc: 2400 W- pojemność zbiornika na wodę: 0,35 l- Strumień pary: 45 g- Uderzenie pary: 120 g- Oddzielne zbiorniki dla stałego strumienia i uderzenia pary- Funkcja samoczyszcząca- przystępny do napełnienia zbiornik- System zabezpieczający przed kapaniem wody- Funkcja pionowego wyrzutu pary- Regulator pary- Antywapienny system- Funkcja automatycznego wyłączania (Auto Shut off)- Długość przewodu: 2 mProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Götze & Jensen IG700
Götze & Jensen IG700
Kup teraz 150 250 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły