Archiwum

Plantronics Słuchawka BT, PC Voyager Legend

  • Kategoria zestaw słuchawkowy
Kup teraz 299 448 zł

Oszczędzasz aż 149rabat 33%

Media Expert

5395 opinii

Plantronics Voyager Legend + CHARGING CASE BUNDLE
Słuchawka Bluetooth Multipoint

Plantronics Voyager legend z technologią Smart czujka zmienia oblicze połączeń telefonicznych z zastosowaniem zestawu słuchawkowego, gwarantując niezwykłą wygodę w czasie rozmów telefonicznych. Ta wysokiej klasy słuchawka pozostała zaprojektowana tak, że zakładając ją na ucho rozmowa telefoniczna zostaje automatycznie odebrana albo przekazuje połączenie dalej między telefonem a zestawem słuchawkowym. Plantronics Voyager LEGEND to nie tylko doskonały zestaw słuchawkowy do rozmów telefonicznychteż świetne rozwiązanie dla serwisu Vocalyst, który umożliwia zarządzanie pocztą elektroniczną, sprawdzenie pogody, czy aktualizację Facebooka. Natomiast aplikacja MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Plantronics Voyager LEGEND łączy w sobie świetnej jakości dźwięk i najwyższej klasy wygodę. Wszystko to sprawia, iż ta kombinacja to inteligentny zestaw słuchawkowy do Smartphonów.

Najważniejsze atrybuty i funkcje słuchawki:
Tak inteligentna, iż wie kiedy odebrać połączenie telefoniczne.
technika Smart detektor zezwala na rozpoznanie czy przekazać rozmowę do telefonu komórkowego czy do zestawu słuchawkowego. Założenie słuchawki na ucho sprawia odebranie rozmowy telefonicznej. Usuwa przypadkowe wybieranie poprzez blokowanie przycisku do połączeń gdy pakiet nie jest w użyciu. Zezwala na przesyłanie muzyki, podcastów i wielu innych informacji. Wstrzymuje przesyłanie dźwięków przy połączeniu telefonicznym gdy słuchawka jest zdejmowana. Trzykrotne przyciśnięcie przycisku do wybierania połączenia powoduje uruchomienie głosowego serwisu Vocalyst i serwisu tekstowego. Aplikacja Plantronics MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Na ekranie iPhone'a, telefonie z systemem Android 3.0 czy w wyższych modelach Smartphonów wyświetla się informacja o stanie baterii. Strumieniowe przesyłanie dźwięków HD zapewnia nieszablonową jakość dźwięku i naturalne, znaczne połączenia. Alarmy głosowe informują o czasie rozmowy, głośności, połączeniach, poziomie naładowania baterii, utraconym połączeniu, braku zasięgu i innych.
funkcjonalny zarys zapewnia perfekcyjne przypasowanie. Wygoda i komfort noszenia poprzez cały dzień. Wewnętrzny, 20-poziomowy korektor dźwięku.

informacje techniczne:
Waga słuchawki: 17 gram
Czas rozmowy: do 7 godzin
Czas czuwania: do 11 dni
Zasięg: do 10 m
rodzaj noszenia: za ucho, do ucha
Przesyłanie danych: muzyka, podcasty, GPS, i inne aplikacje audio do telefonów obsługujących profil A2DP
Komunikaty głosowo-alarmowe: TAK
technologia Multipoint, pozwala na podłączenie zestawu do 2 telefonów
technika WindSmart: redukuje szumy oraz hałas z otoczenia w trakcie korzystania z zestawu
Mikrofony: 3 mikrofony z 3 powłokami chroniącymi przed wiatrem
Magnetyczne złącze ładowarki.
3 zróżnicowanej wielkości żelowe wkładki douszne (S,M,L)

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Jabra Talk Black słuchawka bt
Jabra Talk Black słuchawka bt
Kup teraz 59 389 zł

Oszczędzasz aż 330rabat 85 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły