Archiwum

Plantronics Voyager Legend

  • Kategoria zestaw słuchawkowy
  • Rodzaj połączenia bluetooth
  • Czas czuwania 264 h
  • Czas rozmów 7 h
Kup teraz 290 369 zł

Oszczędzasz aż 79,01rabat 21%

OleOle!

29739 opinii

Plantronics Voyager Legend + CHARGING CASE BUNDLE
Słuchawka Bluetooth Multipoint

Plantronics Voyager legend z technologią Smart czujnik zmienia oblicze połączeń telefonicznych z zastosowaniem zestawu słuchawkowego, zapewniając niezwykłą wygodę w czasie rozmów telefonicznych. Ta wysokiej klasy słuchawka została zaprojektowana tak, iż zakładając ją na ucho rozmowa telefoniczna zostaje automatycznie odebrana lub przekazuje połączenie dalej między telefonem a zestawem słuchawkowym. Plantronics Voyager LEGEND to nie tylko wspaniały zestaw słuchawkowy do rozmów telefonicznychjeszcze doskonałe rozwiązanie dla serwisu Vocalyst, który umożliwia zarządzanie pocztą elektroniczną, sprawdzenie pogody, czy aktualizację Facebooka. Natomiast aplikacja MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Plantronics Voyager LEGEND łączy w sobie idealnej jakości dźwięk i najwyższej klasy wygodę. Wszystko to sprawia, że ta kombinacja to inteligentny komplet słuchawkowy do Smartphonów.

Najważniejsze atrybuty i funkcje słuchawki:
Tak inteligentna, iż wie kiedy odebrać połączenie telefoniczne.
technologia Smart detektor pozwala na rozpoznanie czy przekazać rozmowę do telefonu komórkowego czy do zestawu słuchawkowego. Założenie słuchawki na ucho sprawia odebranie rozmowy telefonicznej. Likwiduje przypadkowe wybieranie przez blokowanie przycisku do połączeń gdy pakiet nie jest w użyciu. Pozwala na przesyłanie muzyki, podcastów i wielu innych informacji. Wstrzymuje przesyłanie dźwięków przy połączeniu telefonicznym gdy słuchawka jest zdejmowana. Trzykrotne przyciśnięcie przycisku do wybierania połączenia sprawia uruchomienie głosowego serwisu Vocalyst i serwisu tekstowego. Aplikacja Plantronics MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Na ekranie iPhone'a, telefonie z systemem Android 3.0 czy w wyższych modelach Smartphonów wyświetla się informacja o stanie baterii. Strumieniowe przesyłanie dźwięków HD zapewnia nieszablonową jakość dźwięku oraz naturalne, wyraźne połączenia. Alarmy głosowe informują o czasie rozmowy, głośności, połączeniach, poziomie naładowania baterii, utraconym połączeniu, braku zasięgu i innych.
poręczny kształt zapewnia nieprzeciętne dostosowanie. Wygoda i komfort noszenia przez cały dzień. Wewnętrzny, 20-poziomowy korektor dźwięku.

informacje techniczne:
Waga słuchawki: 17 gram
Czas rozmowy: do 7 godzin
Czas czuwania: do 11 dni
Zasięg: do 10 m
typ noszenia: za ucho, do ucha
Przesyłanie danych: muzyka, podcasty, GPS, i inne aplikacje audio do telefonów obsługujących profil A2DP
Komunikaty głosowo-alarmowe: TAK
technika Multipoint, umożliwia podłączenie zestawu do 2 telefonów
technika WindSmart: redukuje szumy, a także hałas z otoczenia podczas korzystania z zestawu
Mikrofony: 3 mikrofony z 3 powłokami chroniącymi przed wiatrem
Magnetyczne złącze ładowarki.
3 rozmaitej wielkości żelowe wkładki douszne (S,M,L)

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Plantronics ML15
Plantronics ML15
Kup teraz 70 90 zł

Oszczędzasz aż 20rabat 22 %

Neonet.pl szczegóły