Archiwum

Bosch spi4hms61e

  • Kategoria zmywarka do zabudowy
  • Wysokość 81 cm
Kup teraz 2039 2299 zł

Oszczędzasz aż 260rabat 11%

Empik

Zmywarka do zabudowy Bosch SPI4HMS61E ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia świetnie suche. Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, nieraz pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra.

Zmywarka Bosch SPI4HMS61E unosi temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki czemu choćby plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą świetnie czyste i suche.

dzięki czemu nie ma konieczności ich dopełniającego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Asystent Dozowania zapewnia stosowne rezultaty przez sprawne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.

Asystent Dozowania w zmywarce do zabudowy BOSCH SPI4HMS61E służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie.

prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując doskonały efekt zmywania każdego załadunku. Program samoczynny - sprawne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce do zabudowy BOSCH SPI4HMS61E gwarantuje słuszną efektywność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są precyzyjnie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, iż z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla doskonałych rezultatów zmywania. Optymalny program dla najróżniejszego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

DuoPower: podwójna moc zraszania. Zmywarki Bosh SPI4HMS61E zaopatrzone w wymiennik ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w niezwykle higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną ilość energii. Wymiennik ciepła: zawsze optymalna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Każdy cykl zmywania może wyglądać inaczej, więc czemu zmywarka ma używać za każdym razem tej samej ilości wody? Zmywarka do zabudowy BOSCH SPI4HMS61E z sensorem załadunku zmywarki Bosch wykrywają poziom załadunku i ilość wody, zużywając jej tylko tyle, ile jest niezbędne.

Przykładowo, mniejsza liczba naczyń wymaga mniejszej ilości wody do płukania, podczas pokaźniejszego załadunku potrzeba więcej wody do ich stosownego namoczenia. Cecha, która zagwarantuje genialny rezultat gwarantując oszczędność wody i energii? To takie sprytne!

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność. Innowacyjna technologia gwarantując maksymalną produktywność i naturalne płukanie z genialnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii w zmywarce do zabudowy BOSCH SPI4HMS61E wynika z precyzyjni...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut